Sprawdzian z treści lektury quo vadis

Pobierz

5.Kto to był:-Eunice-Ursus-Akte-Kroton - chryzestemis Pomponia Grecyna 7.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. Sam mówił, że rankami budzi się jakby zdrętwiały i bez możności zebrania myśli.Quo vadis Petroniusz¹ obudził się zaledwie koło południa i ak zwykle, zmęczony bardzo.. Test składa się z 12 pytań.. Pojawiły się momenty, które zostały pozbawione szczegółowych opisów.Plik test quo vadis z odpowiedziami.pdf na koncie użytkownika roy.tan • Data dodania: 30 mar 2017Wydanie Quo vadis kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Co stało się z Ligią podczas igrzysk w amfiteatrze?. Polecane teksty: 84% "Non Omnis Moriar", .. 10 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Wyślij zgłoszenie.. pytanie 1 z 15.. Gdzie po raz pierwszy Winicjusz spotkał Ligię .Test z lektury "Quo vadis" (Henryk Sienkiewicz).. "Quo vadis" to lektura wyjątkowa, bo w gruncie rzeczy pierwsza, która swego czasu rozsławiła polską literaturę na świecie.. Kto przyjechał do Doliny Muminków razem.Przykładowe pytania po przeczytaniu lektury H.Sienkiewicza .. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Artur_Ostaszewski.. Powieść Quo Vadis była drukowana w odcinkach dwóch czasopism, szybko rozeszła się po całym świecie.Quo vadis: Powieść z … Czytaj więcejUciążliwa lektura lektury Czyli kto napisał "Quo vadis" .. bo będzie sprawdzian z treści", "czytajcie, bo będzie na egzaminie")..

... 83% Opracowanie lektury pt. "Quo Vadis".

Pytanie 1 /16.. Skomentuj.. Wymień trzy postacie historyczne.. Kim dla Pana Paszczaka jest Panna Paszczakówna?. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.To on jest .a) 63- 68 r.n.e Dubai b) 1980- 1995 r.n.e Wenecja c) 63- 68 r.n.e Rzym d) 68- 88 r.n.e Paryż 4) Podaj dwa główne wątki w ,, Quo Vadis ".. Do czego służyła lektyka?Sprawdzian znajomości lektury "Quo vadis" Henryka Sienkiewicza.. Do jakiego rodzaju literackiego należy "Quo vadis" H. Sienkiewicza?. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.Test ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Quo Vadis Zawiera 13 pytań.. Kto opiekował się Ligią na dworze Nerona ?. Co miało być kulminacyjnym momentem igrzysk?. Sam mówił, że rankami budzi się akby zdrętwia-"Quo vadis" Test wiedzy z lektury "Quo vadis".. To nie tylko powieść historyczna z.Quo vadis, zawsze realizuje nastepujace zagadnienia: 1) Quo vadis jako powiesc historyczna, kiedy zwracam uwage na to, ze utwor poetycki to nie jest podrecznik do historii, jednoczesnie omawiam cechy gatunkowe, 2) jeden dzien z zyciaMoja polonista w liceum miala swietny sposob na kartkowki zQuo Vadis - streszczenie..

Powtórz przed sprawdzianem.Test z lektury - Quo Vadis!

Artur_Ostaszewski 3 lata temu.. Kto za odpłatą podjął się odszukać Ligie ?W gimnazjum obowiązkowo należy omówić jedną z powieści Sienkiewicza.. Udostępnij.. Testy \ Lektury szkolne \ Quo vadis - Henryk Sienkiewicz; Quo vadis - Henryk Sienkiewicz, test z lekturyHenryk Sienkiewicz, "Quo vadis" - test z lektury na poziomie trudnym.. Kto jest przyjacielem Marka Wincjusza ?. Napisz do nas.. Kogo spotkała Ligia na uczcie u Nerona ?. Udostępnij.. Znaczenia wielu kłopotliwych słów objaśnione są na dole każdej strony.. Sprawdź, jak dobrze orientujesz się w dziejach Ligii i Marka Winicjusza!. W związku z tym, że powątpiewałam w skuteczność moich metod perswazji i po to, by utrwalić treść książki, zaserwowałam uczniom cztery godziny filmu.. Panowanie którego z rzymskich cesarzy jest tłem powieści?. Przerwij test.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Kim byli rodzice ligii (ci prawdziwi) 4.. 1. kto napisał Quo Vadis 2.. Lektura "Quo vadis" to: liryka; epika; dramat; Sprawdź się w poniższych tematach: Muminki 2.. Dlaczego Neron chciał zobaczyć palące się miasto?Sprawozdanie z lektury Quo Vadis.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Katalog Kazimierz Mazur, 2011-03-08 kolbuszowa Język polski, Sprawdziany i testy Quo vadis - test z lekturyPytania na sprawdzian z lektury Quo vadis ?.

Zawiera nieodpowiednie treści?

Lew, czaro.. Obserwuj autorów .Quo vadis - test wiedzy.. Rozwiąż Test z lektury Quo Vadis Henryka Sienkiewicza.. Skomentuj.. Od pewnego czasu zdrowie ego zaczęło się psuć.. Test: Sienkiewicz, pisząc "Quo vadis" inspirował się obrazami "Uczta Nerona" oraz "Pochodnie Nerona" namalowanymi przez: a) Jana Matejkę .Quo Vadis, pytania.. ZdrowiePetroniusz obudził się zaledwie koło południa i jak zwykle, zmęczony bardzo.. Kto jest głównym bohaterem utworu?. 17 Obserwuj .Sprawdzian z treści lektury "Quo vadis" H. Sienkiewicza Gr.1 Imię i nazwisko: 1.W jakich okolicznościach Winicjusz poznał Ligię?. Poprzedniego dnia był na uczcie u Nerona, która przeciągnęła się do późna w noc.Od pewnego czasu zdrowie jego zaczęło się psuć.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. Sprawdź, czy znasz tę "powieść z czasów Nerona" wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!. Test formatywny część pierwsza - o świecie przedstawionym w "Quo vadis" - zadania od 1. do 6.. Jakiego wyznania jest Ligia ?. Proponuję sprawdzian znajomości "Quo vadis", jeśli dana klasa zdecydowała o opracowaniu tego dzieła.Test poświęcony powieści H. Sienkiewicza "Quo vadis" składa się z dwóch części.. Kim jest Bobek z bajki "Muminki"?. W którym roku Quo Vadis napisane przez H. Sienkiewicza otrzymało nagrode nobla..

Rozwiąż test!Lektury Quo vadis / Quo vadis.

Kto opiekował się Ligią, gdy poznał ją Wincjusz ?. Język utworu Sienkiewicza nie jest łatwy, ale osobie zainteresowanej treścią, czytanie nie sprawia większych problemów.. W czym kompała się żona Nerona.. Kto podpalił Rzym i dlaczego ?. Jakie były ostatnie słowa Ligii do Marka Winicjusza?. Sprawdź się!. Test formatywny część druga - przyczynek do charakterystyki Petroniusza.Quo vadis | Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • życie i twórczość autora • test.. poleca 81 % .. 17 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Oglądali.Plik sprawdzian z tresci lektury quo vadis.zip na koncie użytkownika phirra_luthue • Data dodania: 17 paź 2015 No i nastał dzień omawiania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt