Testy do lektury mały książe

Pobierz

Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4.. Test dotyczący lektury "Mały Książę" Antoine de Saint - Exupery jest przeznaczony dla uczniów klasy II gimnazjum.. O co poprosił narratora Mały Książę?. b) błyskawicaPoziom: Klasa 7 Nowa edycja /.. Największą tragedią dla nich jest brak poddanych, czyli ludzi, którymi można rządzić.. Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 5.. 13 V 2020 r. - sprawdzenie znajomości treści lektury Proszę rozwiązać test, rozwiązany test lub odpowiedzi wszyscy odsyłają do 13 V 2020 r. do godz. 12.00 1.. 18 V 2020 r. - sprawdzenie znajomości treści lektury Proszę przeanalizować poprawne odpowiedzi, każdy z Was otrzymał ode mnie informację z punktami i oceną.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Nie zaglądaj teraz do książki.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera20 Questions Show answers.. odpowiedź: Według Małego Księcia dorośli za bardzo przywiązywali się do cyfr.Temat: Test ze znajomości lektury "Mały Książę".. Kto, według Małego Księcia, za bardzo przywiązywał się do cyfr?. Klasa 7 Klasa 8 Polski.Sprawdzian z treści lektury "Mały Książę" Sprawdzian z lektury "Mały Książę" 1.. Zobaczymy, co wiesz na temat lekturyMały Książe - przetestuj swoją wiedzę.. wg Lekcjepaniagnieszki.. b) tęsknił za swoją różą i czuł się za nią odpowiedzialny.. Sprawdź, czy poradzisz sobie z pytaniami dotyczącymi fabuły książki o przygodach Małego Księcia!.

Test z lektury Teleturniej.

1) Kim był narrator a) Pilotem b) Lekarzem c) Astrologiem 2) Do czego były podobne baobaby a) Do zboża b) Do małp c) Do chwastów 3) Ile razy w ciągu dnia widział mały książę zachodów słońca a) 43 b) 29 c) 74 d) 51 4) Dlaczego mały książę opóścił swoją planete?. Wiedział, że na Ziemi żyje wiele efemerycznych kwiatów.. Test zawiera 3 grupy po 10 pytań.. Jeżeli ktoś ma jakieś zastrzeżenia, proszę o wiadomość.. wg Paniagnieszka.. Jak dobrze pamiętasz przygody tajemniczego chłopca z obcej planety?. Antoine de Saint-Exupery, "Maly Ksiaze".. Gdy baobab wyrośnie, to może stanowić ozdobę planety.. Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Mały KsiążęTest z lektury "Mały Książę" (Antoine de Saint-Exupéry).. Wiedział, że na Ziemi rosną ogromne baobaby.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Mały Książę, poziom trudnyodpowiedź: Mały Książę oswajał lisa, podchodził coraz bliżej niego, dzięki czemu coraz lepiej go poznawał i mógł się z nim zaprzyjaźnić.. Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2.. Q. Baobaby w tej opowieści mogą symbolizować: answer choicesTest: Mały Książe - test.. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. Rozwiąż test ze znajomości lektury i prześlij na adres; do 8.04.2020 r. 2.. Kogo spotkał Pilot na Pustynii ?.

Rozwiąż test!Test z lektury Mały Książe.

Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Trudny test z lektury Mały Książę, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. 3 Relacje miedzyludzkie /.. Czas przeznaczony na wykonanie testu - 90 .test szczegółowy z małego księcia.. Jaką Planetę Zamieszkiwał Mały Książe ?. Nie popełnisz tutaj błędu ortograficznego ani żadnego przy pisaniu odpowiedzi, ponieważ odpowiedzi są wybierane z podanych.. c) pomiędzy nim a lotnikiem doszło do kłótni.. Do obowiązków Małego Księcia należało także: codzienne odkurzanie planety.. Jaki był pierwszy rysunek Narratora ?. Ile kolców miała róża do obrony przed światem?. Lotnik znalazł się na pustyni a) z powodu awarii samolotuMały Książę - Test.. TEST Z LEKTURY: Mały Książę .Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę" - test z lektury na poziomie trudnym.. a) Był samotny b) Zwątpił w róże c .1.. Test składa się z 12 pytań.. Test Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3.Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.. Zaloguj się, by mieć dostęp do zasobów.. Test Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1.. Próżnego Mały Książę spotkał na drugiej .Temat: Analiza i poprawa test ze znajomości lektury "Mały Książę".. redagowanie rozprawki.. d) nie chciał wracać.. Sprawdź swoją znajomość fabuły Małego Księcia..

Filtry: opracowania lektur / testy.

Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Polski.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Ile trwa dzień na planecie Latarnika?. Jetzt versandkostenfrei bestellen!Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. B. Śmiał się .Test Mały książę, Mały książę podręcznika Lektury dla Klasa II.. Kim jest narrator utworu.. Sprawdź, czy znasz tę filozoficzną powiastkę wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!. Co Mały Książę codziennie rano robił na swojej planecie?. Mały Książę zdecydował się wrócić na swoją planetę, ponieważ: a) jemu i lotnikowi skończyła się woda.. B. Doradził mu to Geograf.. Przeznaczony jest dla klas gimnazjalnych.. A. Doradziła mu to róża.. Test: Mały Książe - test.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. przeczyszczanie wulkanów.. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.14.. Pytania są szczegółowe.Chce rządzić.. Co zrobił Mały Książę, gdy trafił do ogrodu pełnego róż?. O co do tej pory boi się Narrator: że Mały Książę nie dotarł na swoją planetę.. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety .Mały Książę nie lubił żadnych roślin i niszczył wszystkie zielone pędy, jakie pojawiały się na jego planecie..

Prawidłowe odpowiedziTest wiedzy z lektury - "Mały Książę".

Opis testu: Na tym teście możesz sprawdzić wiadomości z lektury dla klasy 7 z ,,Małego Księcia".. Jaką Planetę Mały Książe odwiedził jako pierwszą ?. liczba pobrań: 15765.Test Granica - Zofia Nałkowska 1.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. Lotnik znalazł się na pustyni -1p.17.. Kto jest autorem tej książki ?. Lektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia.. Zapoznaj się z notatką biograficzną Antoine de Sant- Exupery, autora książki " Mały Książę" i wykonaj samodzielnie krótką notatkęMały Książę - quiz wiedzy o niezwykłej książce Antoine de Saint-Exupéry.. karmienie baranka 15.. Liczba pytań:Mały Książę - test z wiadomości o lekturze.. Jak długo Mały Książę pozostawał na Ziemi.. Gdzie Przymusowo musiał lądować Pilot ?. że Mały Książę już o nim zapomniał Poproszę o ocenę.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. Rozwiąż test!Dlaczego Mały Książę postanowił odwiedzić Ziemię?. W jaki sposób Mały Książę uciekł ze swojej planety?. że baranek zjadł różę.. Jakim stanowiskiem Król zachęcał Małego Księcia .Mały Książe / Kamienie na szaniec Test.. W powrocie do domu pomogła mu: a) załoga statku kosmicznego.. Nie dopuszczają do siebie myśli, że ktoś może być równie dobry, a może nawet lepszy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt