Opłata za karty paliwowe

Pobierz

Cenę paliwa zakupionego na kartę odliczamy potem od wypłaty Twoich należności.rabat na paliwo - dostajesz 5 groszy brutto za każdy litr paliwa, który zatankujesz na stacjach Orlen i BP wygoda - karta paliwowa daje możliwość płacenia za przejazdy płatnymi odcinkami autostrad - prywatnymi i państwowymiOpłaty drogowe w całej Europie: dla wszystkich rodzajów pojazdów, od osobowych po ciężarowe, za pomocą karty UTA lub specjalnych urządzeń do opłat drogowych, Efektywne zarządzanie flotą: dostęp do portalu klienta UTA online 24/7, szczegółowe raporty, zarządzanie kartami i urządzeniami Zapewniamy tankowanie w całej Europie!Przeglądając ranking kart paliwowych warto poszukać wystawcy, który współpracuje z kilkoma koncernami jednocześnie.. Pozwala to na zakup paliwa np. przez kierowcę, które faktycznie zostanie dopiero zapłacone po 28 dniach od tankowania.Karta paliwowa pozwala także na możliwość odzyskania podatku VAT za zakupy dokonane za granicą.. Tankowanie za granicą.. Korzystaj ze zniżki na każdy zatankowany litr paliwa od ceny widniejącej na pylonach stacji ORLEN, Bliska, BP oraz Shell lub płać za paliwo w cenie hurtowej ustalanej codziennie w oparciu o FLOTEX LIST PRICE na wszystkich stacjach sieci AMIC.Pierwsza karta paliwowa jest wydawana bezpłatnie.. Aż 10 gr rabatu na każdy litr ON na wszystkich stacjach w Polsce; do 9 gr rabatu na każdy litr benzyny na ponad 2000 stacjach w Polsce; Ponad 62 000 punktów akceptujących karty w 40 krajachDzięki karcie E100 można dokonywać zakupu paliwa (na niektórych stacjach po hurtowych cenach), płacić za myjnie, serwis samochodowy, parkingi oraz konwoje, otrzymać darmowe posiłki na wybranych stacjach, a także rozliczać e-myto i otrzymać zwrot VAT z państw Unii.3.3..

Opłata obejmuje wystawienie i wysyłkę karty paliwowej.

Wyjaśnia, że zazwyczaj klient może kupić na stacji np. paliwo, akcesoria do samochodów i usługi myjni, ale nie może zapłacić w ten sposób np. za zakupy spożywcze, prasę i alkohol.Ile zapłacisz.. Dowiedz się więcej o kartach paliwowych Shell.. 338,53 zł za 1000 litrów olejów napędowych, wyrobów powstałych ze zmieszania tych olejów z biokomponentami oraz biokomponentów stanowiących samoistne paliwa.Użytkownicy kart OPEN DRIVE oraz FLOTA mogą płacić za przejazd nowymi odcinkami autostrad A2 (Konin - Stryków) oraz A4 (Wrocław - Gliwice) zarządzanymi przez GDDKiA.. Niektórzy wystawcy kart ułatwiają klientom sprawę, pozwalając na zapłatę faktury nawet po dwóch miesiącach od jej wystawienia.. W świetle przepisów tej ustawy stawka opłaty paliwowej w 2021 r. wynosi: - 165,14 zł za 1000 l benzyny silnikowe, o kodach: CN 2710 12 45 lub CN 2710 12 49 oraz wyroby powstałe ze zmieszania tych benzyn z biokomponentami;Przedsiębiorcy w ramach czynności zakupu paliwa często korzystają z kart paliwowych oferowanych przez podmiot zewnętrzny.. Zgodnie z nimi istnieje możliwość odliczania 50% kwoty podatku naliczonego od zakupu paliwa wykazanego na fakturach.Pojazdy Vega Poland tankowane były przy użyciu kart paliwowych wystawianych imiennie na kierowców przez "centralę" - czyli Vega International, która otrzymywała od dostawców paliw wszystkie faktury, a na koniec miesiąca refakturowała je odpowiednio na spółki zależne i obciążała je opłatą w wysokości 2%.Wszystkie płatności za paliwo, towary i usługi możesz realizować bezgotówkowo za pomocą Karty MIKROFLOTA lub e-karty w aplikacji mFLOTA..

Taka opcja to konieczność dla firm transportowych międzynarodowych.Karty paliwowe.

Przy pomocy kart paliwowych ORLEN, BP oraz Shell można także wnosić opłaty za przejazd płatnymi odcinkami autostrad A1, A2 i A4.Tankowanie, opłaty drogowe i wiele innych korzyści z kartą UTA Full Service Card Wyślij wniosek już dziś i tankuj z rabatem.. Karta paliwowa - odliczanie VAT od zakupu paliwaPodatnik może odliczyć podatek w wysokości 50% lub w pełnej wysokości .. Dobierz olej do silnika.. Karty paliwowe firm Orlen, Lotos, Shell, Circle K, Łukoil, BP, UTA, DKV czy Routex mogą się między sobą znacznie różnić zakresem.Korzystne zmiany objęły możliwość odliczania 50% kwoty podatku naliczonego od zakupu paliwa wykazanego na fakturach VAT.. Posiadamy w ofercie również karty bez zabezpieczeń.AMIC Fleet Card umożliwia zakup paliwa w niższych cenach (ok. 20 groszy taniej na litrze) tylko na stacjach Amic Energy.. Karta paliwowa - o tym pamiętaj!. EETS - Europejskie Opłaty Drogowe z Shell Witamy w Shell Klienci biznesowiOd 1 lipca 2015 r. można odliczać VAT także od paliwa do samochodów osobowych na podobnych zasadach, jak w przypadku innych wydatków samochodowych, a zatem w wysokości: Reklama.. Tankowania są rozliczane w cyklu miesięcznym.Znajdź stację Shell..

Karty paliwowe pozwalają im na dokonywanie elastycznych płatności za zakupione paliwo.

Szybkie płatność za autostrady.. Rabat ustalany jest od ceny detalicznej lub w oparciu o cenę hurtową - jego wysokość uzależniona jest od rzeczywistych miesięcznych zakupów paliwa, rodzaju paliwa oraz stacji.Dbając o portfel naszych klientów, FLOTEX POLSKA oferuje dwa rodzaje rabatów.. Wydanie Kart Paliwowych Przedpłaconych nastąpi po dokonaniu przez Klienta Zewnętrznego (Nabywcę) wpłaty całości kwoty stanowiącej wartość Limitu na podstawie stosownej noty obciążeniowej oraz opłaty za wydanie i aktywację Karty na podstawie faktury (jeśli opłata będzie miała zastosowanie).. PROMOCJA DLA NOWYCH KLIENTÓW!. Oczywiście podstawową funkcją karty paliwowej jest możliwość bezgotówkowego i tańszego płacenia za benzynę.. 3.4.Karta AS 24 EUROTRAFIC — tankowanie i opłaty za przejazdy w całej Europie.. W 2021 roku stawki opłaty paliwowej wynoszą: 165,14 zł za 1000 litrów benzyn silnikowych oraz wyrobów powstałych ze zmieszania tych benzyn z biokomponentami.. Nie pobieramy dodatkowych opłat za obsługę kart paliwowych.. Naturalnie przedsiębiorcy, który są czynnymi podatnikami VAT, są również zainteresowani możliwością odliczenia podatku VAT od zakupionego paliwa.Dodatkowo koncern wydający kartę paliwową, wystawia faktury zbiorcze na dokonane zakupu, w terminie określonym dla danego rodzaju karty, nawet z 14 dniowym terminiem zapłaty..

Kolejne karty paliwowe (duplikaty w wyniku zagubienia, zniszczenia) - 20 PLN netto.

Dołącz i ciesz się korzyściami płynącymi z uproszczonego, elektronicznego fakturowania, pełnej kontroli wydatków w trybie online, odroczonych płatności i szeregu usług dodatkowych, takich jak Videotolling, MobiParking czy Serwis Mechaniczny.Karta paliwowa BP Komfort Prepaid to jedna faktura zbiorcza za paliwo z całego miesiąca, oszczędność do 10 gr na litrze tankowanego paliwa, wygodne, bezgotówkowe tankowanie na ponad 500 stacjach BP w Polsce, platforma online umożliwiająca monitorowanie wszystkich transakcji, oraz minimum formalności.- Standardowo w umowach z nabywcą dystrybutorzy kart zastrzegają zakres towarów i usług, które mogą być nabywane za okazaniem karty paliwowej - podkreśla ekspertka.. Porównując różne karty paliwowe, ranking powinien zawierać informacje na temat tego, czy można płacić nimi za granicą.. Dotychczas kierowcy mogli płacić tylko za odcinek autostrady A2 zarządzanej przez AWSA od zachodniej granicy kraju do Konina.Za co można płacić kartą paliwową?. Karta AS 24 EUROTRAFIC umożliwia firmom transportowym: tankowanie paliwa w ponad 1 300 stacjach paliw AS 24 w sieci oraz w 15 000 stacji partnerskich EUROTRAFIC.. Tankuj taniej ponad 3 500 stacji paliw Orlen, Bp, Shell oraz AMIC.. Płać za przejazdy drogowe i zwracaj VAT i akcyzę bezproblemowo z Eurowag.Karty - paliwowe lub do opłat za przejazdy: karty AS 24 ułatwiają przejazdy ciężarówek AS 24, europejski lider w zakresie dystrybucji paliw oraz usług dla firm transportowych, oferuje wysokiej jakości rozwiązania dostępne za pośrednictwem karty czipowej, bezpiecznego i prostego narzędzia.Dokonywanie transakcji na stacjach koncernowych odbywa się za pomocą dedykowanych do nich kart, a rozliczanie (w tym fakturowanie) - z jednego konta, co znacznie ułatwia zarządzanie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt