Opis dnia wczorajszego po niemiecku

Pobierz

Ide szybko do lazienki i myje sie.. germany niemiecki szkoła.. Meine Familie ist nicht groß und besteht aus.Zwroty i słownictwo pomocne w opisie swojego dnia: to get up - wstawać.. frühmorgens - wczesnym rankiem.. get dressed - ubierać się.. (Po przerwie będę kontynuować mój wykład)Pory czasowe po niemiecku to określenie pory dnia, tygodnia, miesięcy i roku.. Der Tagesablauf - mein AlltagPrzydatność 70% Opis dnia w czasie perfekt.. Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi zwrotami, które pomogą Wam poradzić sobie z tym wypracowaniem.. to make-up - robić makijaż.. Niemiecki Test.. Deutsche auf Donnerstag.- Nastepnie odrabiam prace domową i ucze się np. Z niemieckiego na czwartek.. szukać nie wiadomo czego, błąkać się bez celu; tłumaczenia szukać wczorajszego dnia Dodaj .. Z góry dzięki.. germany niemiecki szkoła.. (Każdego dnia wstaję o godz. (Wydajemy za dużo pieniędzy) Meine Mutter kauft Lebensmittel ein.. Znajdą się tutaj czasowniki zwrotne, czasowniki rozdzielnie złożone, jak i odmiana zaimka zwrotnego przez przypadki.. Po zajeciach wracam o domu.. 1.Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.Wystarczy dodać kilka określeń czasu, jak dni tygodnia (PATRZ POST "dni tygodnia - Wochentage"), porę dnia lub określenia, którego dnia coś miało/ma miejsce i już mamy gotowe troszkę bardziej rozbudowane zdanie.Przydatne zwroty - przebieg dnia..

Opisz swój dzień po niemiecku.

Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka.. Pory czasowe są częstym elementem w zdaniach niemieckich.. My school day starts at 8 a.m.der Alltag - dzień powszedni .. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.Mein Alltag.. Tym razem zajmiemy się zwrotami związanymi z opisem przebiegu dnia.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inne jeden Tag/täglich - codziennie .. artykuły szkolne niemiecki Brakujące słowo.. auwachen - budzić się morgens - rano, z rana, rankiem.. der Tagesablauf-przebieg dnia .. Dann habe ich mich gewaschen und angezogen.Na ten wzór można stworzyć swój własny autorski opis dnia po niemiecku.. Mein Tag - mój dzień - wypracowanie w języku niemieckim z tłumaczeniem na polski.17.Nach dem Mittag essen erholte ich eine Moment.- Po obiedzie odpoczywam chwilkę.. Dopasuj właściwy opis Połącz w pary..

Artykuły szkolne po niemiecku Połącz w pary.

Kierując się zasadą, że zbyt duża porcja materiału nie wpływa pozytywnie na naszą motywację, pozwoliłam sobie zaprezentować Wam dzisiaj jedynie pewną część materiału.Opis dnia po niemiecku Przykład opisu codziennego dnia po niemiecku.. Poniżej znajdziesz różne słówka związane z określaniem czasu i dni po niemiecku wraz z przykładowymi zdaniami w szyku .Dni tygodnia po niemiecku są postawą o której należy pamiętać ucząc się niemieckiego.. Opis dnia po niemiecku jest raportem czynności począwszy od wstania rano do późnego wieczora.Codziennie wstaje o 7.00. der Vormittag - przedpołudnieszukać wczorajszego dnia po niemiecku słownik polsko - niemiecki.. Dann habe ich die Hausafgate gemacht.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Aby ułożyć prawidłowe zdanie często używa się określonej pory czasowej.. Pilne .. Wszystko od rana do wieczora co robiłam .. wg Majawesolowska8.. Dobrym uzupełnieniem materiału do nauki w tym temacie będą tu: PORY CZASOWE.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki..

Potrzebuję opis dnia wczorajszego z j. niemieckiego w czasie Perfekt.

Körperteile Rysunek z .Ogłoszenia o tematyce: opis dnia po niemiecku na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. Prosty i skuteczny sposób zapamiętywania Fiszki to z pewnością najlepszy sposób na zapamiętywanie i powtarzanie.. (Moi przyjaciele oglądają każdego dnia telewizję) Nach der Pause setze ich meinen Vortrag fort.. Przydają one się na każdym kroku, na przykład w planie lekcji, określaniu swoich planów na najbliższe dni, lub podawaniu daty po niemiecku.. to wake up - budzić się.. to go to school - iść do szkoły.Liczba wyników dla zapytania 'opis dnia niemiecki': 5100.. Potem ubieram sie i jem sniadanie.. O 7.45 ide do szkoły.. W lekcji przebieg dnia po niemiecku możesz uczyć się na wiele sposobów.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćOpis wczorajszego dnia: Gestern war Sonntag..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt