Popatrz na rysunki napisz pytania i odpowiedzi

Pobierz

*wersja do wydruku: Lesson 26Szanowni Państwo!. Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania- podręcznik str. 35 ćw.. (Tak Odpowiedź na zadanie z Bugs Team 3Zapisujemy odpowiedzi na pytania na podstawie rysunków: 1.. Popatrz na obrazki, wejdź na stronę eDesk.pearson.pl , potem do naszego podręcznika, tak jak podpowiadałam na poprzednich lekcjach, włącz CD 2,( ścieżka 40), pokazuj paluszkiem obrazki i powtarzaj na głos wyrazy, które słyszysz.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.1.. (Chodzę do szkoły o 7.30.). Question from @Zbynio9922 - Gimnazjum - Język angielskiPopatrz na obrazek.. Zeszyt ćwiczeń p.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Niecodzienna sytuacja związana z epidemią nasuwa nam wszystkim wiele pytań - jak funkcjonuje transport publiczny, czy obowiązują kontrole na granicy, komu przysługuje zasiłek opiekuńczy na dziecko.. Użyj.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Napisz pytania i odpowiedzi w zeszycie (pamiętaj, że pytanie rozpoczynam od Am, Is lub Are)- podręcznik str. 34 ćw.. pomużcie; Co można obejrzeć w Madame Tussaud's?Zadanie: napisz w zeszycie pytania z wyrażeniami is there a i are there any potem popatrz na obrazek z ćw 4 jeszcze raz i napisz odpowiedzi zgodne z prawdą 1 Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. czy angielska pisarka Joanne K.Rowling ma męża i dzieci?.

Potem napisz krótkie odpowiedzi.

Usłyszysz pytanie, daj odpowiedź i posłuchaj czy miałeś rację CD 1.51.Odpowiedz.. Popatrz na świat oczami poet , opisz ważne dla Ciebie miejsce używając środków poetyckich (epitety, porównanie, wyraz dżwiękonaśladowczy ożywienie)zad 4.. Popatrz na poniższą tabelkę.. 2009-10-23 16:17:32; Popatrz na obrazki bena.uzupełnij jego dzisiejszy wpis.. Zapisz w zeszycie TRUE (prawda) lub False (fałsz).. Napisz odpowiedzi w zeszycie.. Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Popatrz na rysunki i napisz pytania i odpowiedzi.. Jest tam czasownik be w czasie przeszłym- Past simple.. : I am, you are, he/she/it-is.Popatrz na ćwiczenie 4 i uzupełnij pytania i odpowiedzi.. Napisz zdania o tym , jak spedza swoj dzien ta dziewczyna.. Do pomocy wykorzystaj wyrazy z ramki.. Profesjonalne testy psychologiczne to jedno, ale wieloznaczne obrazki to drugie.Ex 4 - popatrz na obrazki i podaj na głos ich angielskie nazwy.. (Jem śniadanie o 7.00.). - to podstawowe pytanie znane w psychologii z technik projekcyjnych.. Napisz dialog w zeszycie: Zad 5. ; 2015-11-14 15:29:16 Napisz pytania o podane informacje 2012-09-05 18:07:18Popatrz na obrazek.. Ex 2 - popatrz na obrazki i uzupełnij zdania nazwami czynności przedstawionymi na obrazkach.. Fiz has got a toy.Na stronie 105 ćw 8 przeczytaj tekst i w ćw 9 i 10 napisz odpowiedzi do pytań do tekstu ( w ćw 9 nr pytania i literę z odpowiedzi np. 1-A) - odeślij do sprawdzenia wszystkie ćwiczenia z zeszytu (str 104 i 105) W ćwiczeniach proszę zrobić strony 66 i 67-Nie odsyłamy!.

Potem dopisz krótkie odpowiedzi.

Odpowiedzi na te i inne pytania zbieramy w jednym miejscu, a zakładka jest na bieżąco aktualizowana.. Popatrz na obrazek.. Następnie napisz w zeszycie odpowiedzi na pytania.. Lekcja 34.. Są to podobne pytania do tych z podręcznika.. Popatrz na obrazki w zadaniu 3 (str.56) i połącz palcem szukane miejsca z ulicami, na których się znajdują, np. Excuse me.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: NapiszUłóż pytania z podanych wyrazów i napisz je w zeszycie.. (W wolnym czasie jeżdżę na rowerze.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Dopasuj miejsca od 1-4 z obrazkami a-d.. Ex 3 - Posłuchaj nagrania.. Zeszyt ćwiczeń p. pliss pomożecie .. napisz o tym: 2012-11 .Popatrz na portret Simona i Bertrand oraz na rysunki z ćwiczenia 4.Napisz pytania i odpowiedzi.. Zad2/44, podręcznik .. Użyj some, any, a,.. Kim jest Beefeaters odpowiedź po polsku; Jak wielu ludzi żyje teraz w Londynie (+/-500.000)?. The .Ex 10 - Popatrz na obrazki, przeczytaj pytania i napisz odpowiedzi.. Uzupełnij dialog formami can i can't.. Jest tam tekst, a nad tekstem dwa pytania.. (Jestem nauczycielką.). Teraz nauczysz się nowej rymowanki.. 6 Uzupełnij zdania, używając 's.. Pamiętacie jego odmianę w czasie teraźniejszym?. Pytania są podzielone tematycznie, a interesujące nas sprawy .Na podane pytania napisz odpowedź pełnym zdaniem (przetłumacz pełym zdaniem moje odpowiedzi) 2015-03-02 19:49:42 przeczytaj podane odpowiedzi .uzpelnij pytania wyrazami ..

Napisz odpowiedzi na pytania w ćw.

Popatrz na ćw.. Napisz odpowiedzi na pytania w ćw.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Popatrz na obrazki i napisz zdania 2011-09-13 20:12:05; Popatrz na obrazki na s 68.. Ex 3 - poukładaj pytania z rozsypanych wyrazów, następnie dopasuje je do odpowiedzi1.. Napisz w zeszycie, gdzie znajdują się przedmioty.. Zwolennicy tych metod badania osobowości twierdzą, że odpowiedź udzielona na to pytanie wiele mówi o naszej osobowości.. Następnie numer zabawki z ćwiczenia 3.. Popatrz na portret Simona i Bertrand oraz na rysunki z ćwiczenia 4.Napisz pytania i odpowiedzi.. Przeczytaj historyjkę z poprzedniej lekcji i spróbuj odpowiedzieć (ustnie) na pytania w zadaniu 2, strona 56.. Ułóż i napisz w zeszycie pytania z czasownikiem can.. Uzupełnij pytania.. )Popatrz na obrazek.. Przeczytaj tekst i odpowiedz na te pytania.. (Czy tygrysy jedzą mięso?. Spójrz na ramki Grammar app.. Z rozsypanych wyrazów ułóż pytania i zapisz je w zeszycie- podręcznik str. 34 ćw.. 2015-05-28 15:36:25; Napisz pytania z odpowiedzi 2012-12-04 17:06:29; napisz pytania do odpowiedzi!. 2 str. 59 (popatrz na obrazek, uzupelnij pytania i odpowiedzi, uzyj czasu preser continuous, przypomnij zasady) Zad..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt