Sprawdzian znajomości lektury ania

Pobierz

c) L.M.Montgomery.Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" (Lucy Maud Montgomery).. Test składa się z 12 pytań.. Sprawdź się i rozwiąż nasz test wiedzy ze słynnej powieści, którą od lat .GRUPA A (IMIĘ I NAZWISKO) Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" Drogi uczniu!. Część 3.. 4) Dlaczego Maryla była rozczarowana, gdy Ania przybyła na Zielone .Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. Miłego rozwiązywania!. "Pokrewnymi duszami" nie byli: A. Ania i Mateusz B. Ania i pani Allan C. Ania i Mariel Stacy D. Ania i Józia Pye 6.. Na stacji na mężczyznę czeka jednak .. Mateusz Cuthbert wyrusza na stację.. Chcieli, aby ktoś zaopiekował się nimi na starość.. (20.04) Temat lekcji: Pokrewne dusze Ani.. Po serii dwunastu pytań dla każdego ucznia stanie się jasne, na ile dobrze pamięta szczegóły fabularne i czy przypadkiem nie potrzebuje odświeżenia wiedzy, by wypaść na klasówce jak najlepiej!. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucieTest ze znajomości lektury "Anaruk, chłopiec z Grenlandii" autorstwa Aliny i Czesława Centkiewiczów .. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Rozwiąż test i sprawdź się, na ile pamiętasz przygody dziewczynki z Avonlea..

Antygona - test znajomości lektury.

Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. Miał on mu pomóc w pracach gospodarskich.. Nie musi ona być podana w formie zdania, najważniejsze żeby była trafna.Klasa 6 - L. M. Montgomery: Ania z Zielonego Wzgórza - test.. Na Zielonym Wzgórzu.Kartkówka ze znajomości treści lektury Lucy Maund Montgomery "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Część 1.. Nigdy nie wymagałam pełnych zdań (oczywiście tylko w .Ania z Zielonego Wzgórza- - Test.. Jaka jest pora roku, kiedy zaczyna się opowieść o dziewczynce?. W Długiej Rzece.. Ile lat miała Ania, gdy przybyła na Zielone Wzgórze?. Uważnie przeczytaj pytania, odpowiedź wpisz pod pytaniem w wykropkowane miejsce.. Choroba meningokokowa - zapobieganie za pomocą szczepie .Plik TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza = z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012Ania z Zielonego Wzgórza quiz wiedzy o rudowłosej bohaterce książki Lucy Maud Montgomery.. a) czytać książki b) jeździć na nartach c) chodzić na wycieczki d) robić zakupy 4.Ania z Zielonego Wzgórza - quiz ze znajomości lektury..

"orejkowie" - quiz ze znajomości lektury 5.

Potrzebowali pomocy w gospodarstwie.. 16 kwietnia, 2020. admin.. 1) Jak nazywają się rodzice Ani?. Jaka suknia była wielkim marzeniem Ani?. "Ania z Zielonego Wzgórza".. dodany: 2014-05-11 20:42:10, przez: oliviera121.. Jak nazywała się pierwsza prawdziwa przyjaciółka Ani?. małżeństwem.Test ze znajomości lektury Opowieść wigilijna Rząd A Rozwiąż test - odpowiedzi zapisz na karcie odpowiedzi.. Popularne tematy.. W Szerokiej Rzece.. Wiesz, jak wyglądała Ania z Zielonego Wzgórza, ale zastanawiasz się, czy wystarczająco znasz jej świat i bohaterów, którzy towarzyszyli tej wyjątkowej postaci podczas dorastania?. Część 2.. Kontynuujemy omawianie "Ani z Zielonego Wzgórza".. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D .Test znajomości "Ani z Zielonego Wzgórza" dla klasy VI Powinien być łatwy dla tych ,którzy przeczytali.. Tagi dla tego testu: szkoła, lekturyAnia z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. "Ania z Zielonego Wzgórza" - streszczenie powieści.. Matka Diany zabroniła jej przyjaźnić się z Anią, ponieważ: A. Ania była sierotą B. Diana upiła się podczas wizyty u Ani C. Ania naplotkowała na rodzinę Diany D. Ania okazała się kłamczuchą 7.Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" ..

Rozwiąż nasz quiz ze znajomości książki.

Powodzenia!. 2) Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz?. Uczeń pisze go na pierwszej lekcji poświęconej omawianiu lektury.. a) rodzeństwem, b) małżeństwem, c) przyjaciółmi.. Test z pytaniami zamkniętymi i otwartymi sprawdzający stopień znajomości lektury.. Ania z Zielonego Wzgórza.. Życzę wam powodzenia!. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley!. Rozwiąż test i sprawdź!. L. M. Montgomery to lektura, która cieszy się niesłabnącą popularnością.. Poproszony o wigilijny datek naJesteś między nami - to zestaw kart pracy przygotowany dla uczniów, którzy mają trudności w nauce języka polskiego.. "Mikołajek" - test znajomości lektury.bardzo szybki i ciekawy teścik mam nadzieje że w szkole pójdzie mi tak samo dobrze jak tu mam 10/10.. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2. a) lato b) jesień c) zima d) wiosna 3. o lubiła robić Andzia z tatą?. a) Pomalowała usta b) Wyprostowała włosy c) Pomalowała włosy na zielono 3) W jakim celu Maryla i Mateusz chcieli zaadoptować dziecko?. Kto jest autorem powieści: Ania Z zielonego Wzgórza?. W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.Test znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".. 3) Kto nazwał Anię "marchewą"?. Rozwiąż test!z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" - Test..

"Akademia Pana Kleksa" - krótki test ze znajomości lektury 2.

Fantastyczny pomocnik (podręcznik, s.Najprościej przekonać się o tym, rozwiązując test z lektury Ania z Zielonego Wzgórza.. Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.. a) Pragnęli dać komuś swoją miłość i .1.. "Drzewo do samego nieba" - test znajomości lekturyTest ze znajomości lektury "Syzyfowe prace" (pytania i odpowiedzi) Ania z Zielonego Wzgórza - quiz ze znajomości lektury Test z lektury: "Tajemniczy ogród".. Podczas czytania na pewno zauważyliście, że w książce pojawia się wielu różnych bohaterów.Test ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Odpowiedz.. Jakie imię nosi bohaterka książki pt. "Dziewczynka z parku" a) Olga b) Zosia c) Ania d) Ola 2.. Kim byli względem siebie Mateusz i Maryla?. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. a) Berta i Walter b) Mary i Oven c) Grace i Dustin 2) Co zrobiła Ania aby się upiększyć?. Karty zostały opracowane w taki sposób, żeby uczniowie mogli pracować z nimi samodzielnie, wykorzystując podręcznik Między nami.. "Asiunia" - test znajomości lektury 4.. Zablokuj Zgło .Ania z Zielonego Wzgórza.. Pobierz (docx, 19,8 KB)Test do klasy VI doskonale sprawdzający znajomość lektury L. M. Montgomery pt. "Ania z Zielonego Wzgórza".. W Głębokiej Rzece.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Lekcja z wykorzystaniem lektury.. Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.. 1) Jak miała na nazwisko Ania?. 45minut.pl; Publikacje; Język polski; Autor Anna Matusiak Data publikacji 2016-07-12 Średnia ocena 0,00 Pobrań 365.. Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania.. Nadszedł czas, by zwrócić uwagę na innych bohaterów "Ani z Zielonego Wzgórza".. Zaproszony przez kuzyna na Wigilię, Scrooge: a) zgodził się z radością, b) niegrzecznie odmówił wizyty, c) grzecznie odmówił wizyty, d) zgodził się niechętnie.. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt