Test znajomości lektury mikołajek cz 1

Pobierz

Czym Mikołajek i Ananiasz zbili lustro w salonie?. W przypadku uzyskania przez uczniów jednakowej ilości punktów, przewidziana jest dogrywka - ustne odpowiedzi na losowo wybrane pytania.. Juliusz Słowacki wydał go dopiero podczas swojego pobytu w Paryżu w 1839.1.. 133 479 plików wideo?. O autorze.Skomentuj.. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Mikołajek autorstwa René Goscinny znajdziecie na .Książka Mikołajek autorstwa Goscinny Rene, Sempe Jean-Jacques , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 23,99 zł .. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Mikołajek - streszczenie utworu René Goscinny.. Sprawdź!. "Akademia Pana Kleksa" cz. 4 - Adaś NiezgódkaTest z lektury "Mikołajek" - poziom trudny.. Wyjątek zrobiła, gdy chłopak dostał od wujka magiczną szkatułkę.. XX wieku; bliżej nieokreślony - w opowiadaniu Uciekam z domu narrator podaje informację: "pracować nie mogłem, bo akurat był czwartek" - jest ona o tyle istotna, że od 1882 r. do 1972 r. we Francji czwartek był dniem wolnym od nauki, zatem akcja dzieje się na pewno przed rokiem 1972.Test z treści lektury ,,Mikołajek i inne chłopaki" 1.. Sprawdź czy wiesz wszystko o świecie LEGO Friends!. - Nigdy nie zapraszał nikogo do siebie, nie pozwalała mu mama, nazywając jego kolegów "wandalami".. Wybierz prawidłow ą odpowied ź.. Rosół b.Witaj na stronie Quizz.pl..

.Test ze znajomości lektury "Mikołajek" 1.

Gdzie zamknięto chłopców podczas wizyty ministra?. Opiekun klasy Mikołajka to: a. René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - w gronie dobrych kolegów zawsze jest bardzo wesoło!. test dodany 9 lat temu przez patrica70.. kuzynem Mikołajka.. Przekonaj się, ile zapamiętałeś z lektury serii René Goscinnego o niezwkłych przygodach tego małego chłopca.Elementy świata przedstawionego Czas akcji Francja, lata 60.. Zablokuj Zgło .. [webinar 1.]. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. Mikołajek wrócił do domu:-) Odpowiedz.. Konkurs jest jednoetapowy i ma charakter indywidualny.. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!Plik Przygody Mikołajka kl.4.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Klasa IV SP • Data dodania: 25 mar 20111.. Nowe blogi .. Szkoła latania" - Test Znajomości Lektury.. Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź.. 19 Obserwuj autora Dodaj do .. "Cz ęsto si ę spó źnia i zawsze jest nie w humorze kiedy przychodzi do szkoły, szczególnie jak ma by ć klasówka z gramatyki.". Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Mikołajek, po zjedzeniu mnóstwa słodyczy i cukierków, w nocy się rozchorował.. hannah montana popularność: 1730 dodał: aleksandra4: DragonBall popularność: 256 dodał: SSJ10000DB: icarly popularność: 270 dodał: kotki444: Angielski- kolory dla początkujących1) Najlepszym przyjacielem Mikołajka jest: a) Alcest b) Kleofas c) Gotfryd d) Joachim 2) O kim mowa?.

Antygona - test znajomości lektury.

Juliusz Słowacki.. • Z kim ścigał się na rowerze tata Mikołajka?. Mikołajek cz 1 Historia Mikołajka .. Zapraszamy!. Literatura "Kamizelka" - test znajomości lektury .Mikołajek Test wiedzy z lektury.. W szkole Mikołajka: a. jest 10 dziewczynek b. jest większość chłopców c. jest większość dziewczynek d. są sami chłopcy 3.. Przeczytaj recenzję Mikołajek.. Zakres materiału: Sempe i Goscinny: Rekreacje Mikołajka Mikołajek i inne .II - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Dziadów cz. II.. Mikołajek test online.czołg 06 kwietnia 2020 Jakie ma rodzeństwo pytam się bo chyba napisał go na pewno jakiś przedszkolak cz coś w tym stylu oraz ten test jest do niczego *****.. Pytania przygotowała dla Was Martyna, w ramach konkursu.Test znajomości lektury Oto jest Kasia Miry Jaworczakowej.. Najmilsza pamiątka.. Uczestnicy udzielają pisemnych odpowiedzi na postawione pytania.. Ilość pytań: 13.. • Kim jest Rosół?. Tromba czy Marcin Dubiel?. Inne testy z kategorii.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Zobacz quiz: Mikołajek.. jednym z uczniów.. Test rozwiązywano: 928 razy.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Balladyna.. Ekspertka opowiadała o tym, jak działają zmysły malucha, a ich prawidłowy rozwój wpływa na życie również w przyszłości.Z kim ma zamiar się ożenić Mikołajek?.

Pan Tadeusz - test znajomości lektury.

Na Pingerze siedzi: 322 033 użytkowników 12 677 519 wpisów 16 960 362 zdjęć 75 676 plików audio?. Statystyka testu.. Mikołajek prezentuje nam swoich kolegów.AUDIOBOOK Mikołajek - Rene Gościnny (Lektura Szkolna klasa 4) Rozdział 4 za darmo.Pobierz Audiobooka (całość - download) ️ właścicielem restauracji.. Balladyna to dramat, który powstał 1834 roku w Genewie.. Jest najwyższy ze wszystkich i szybko biega.1) Główna osoba w lekturze a) Alcest b) Mama c) Nauczycielka Mikołajka d) Rufus e) Mikołajek f) Euzebiusz 2) Najlepszy przyjaciel Mikołaja a) Ananiasz b) Alcest c) Rufus d) Kleofas e) Gotfryd f) Euzebiusz 3) Dziewczyna, w której zakochał się Mikołaj a) Aleksandra b) Maja c) Emilia d) Natalia e) Dominika f) Ludeczka 4) Jak się nazywał chłopak co był pieszczotkiem Nauczycielki .Test ze znajomości lektury "Mikołajek" 1.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Mikołajku.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Mikołajku Rene Gościnny.. Dziady cz. II - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Dziady cz. II.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, genezę opowiadań, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, analizę problematyki dzieła oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Testy: Lektury szkolne..

... Mikołajek - test znajomości lektury.

• Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?. w klasie .czołg 06 kwietnia 2020 Jakie ma rodzeństwo pytam się bo chyba napisał go na pewno jakiś przedszkolak cz coś w tym stylu oraz ten test jest do niczego *****.. 1) Mikołajek i jego przyjaciele mieszkają: a) w Polsce b) we Francji c) w .Test ze znajomości lektury - "Ogólnopolski Katalog.. a) w pralni b) w piwnicy c) w klasie 15.. W szkole zjawia się bowiem fotograf, który zrobi im klasowe zdjęcie.. Za nami pierwszy z 6 bezpłatnych webinarów dla rodziców, organizowanych w ramach akcji "Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem" i prowadzonych przez Dorotę Zawadzką.. Społeczność .. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. Dziękuję.Test ze znajomości lektury pt ,,Mikołajek" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Dzieci są tym bardzo podekscytowane, ale jednocześnie wygłupiają się, zakładają sobie worki na głowę, udają duchy.. Kleofas "Ze wszystkiego lubi robi ć tajemnice, dlatego zło ści kolegów.". Wybierz prawidłową odpowiedź.. Dla wszystkich dzieci nastał wyjątkowy dzień.. a) z Bunią b) z Ludeczką c) z Jadwinią 14.. Autorem Mikołajka.. jest: a. René Goscinny b. Carlo Collodi c. Jules Verne d. Jean de La Fontaine 2.. / 5 lat temu (19 sierpnia) Oglądasz 1-1 z 1 .. z Mikołajkiem.klasa 4 Lektury obowiązkowe "Mikołajek" - test 1.. Kategorie blogów .Najbardziej kompletny test z lektury Balladyna jaki znajdziesz w sieci..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt