Sprawdzian z chłopcy placu

Pobierz

Rozwiąż test i sprawdź!. a) Zielono- żółte b) Biało- czerwone c) Czerwono- białe 9) Na co zachorował Nemeczek?. Przy jakiej ulicy mieścił się .Quiz: Chłopcy z Placu Broni - test znajomości lektury.. ul. Pawła.˜ lektura: Chłopcy z Placu Broni ˜ plansza z planem wojennym wykonanym przez Chłopców z Placu Broni (wzór: Ferenc Molnar, Chłopcy z Placu Broni, Nasza Księgarnia, Warszawa 1980, s. 77) ˜ znaczki z flagą jako nagrody za aktywność ˜ załącznik — fragmenty planu wydarzeń Przebieg lekcji: 1.Chłopcy z placu broni test znajomości lektury Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.Test z lektury ''Chłopcy z Placu Broni'' Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej.Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" (Ferenc Molnar).. Powiem tyle : Miłej zabawy !. Opowieść z odległych czasów wciąż wciąga młodych czytelników i wzrusza.. 0%Title: Chłopcy z Placu Broni Author: TestWiedzy.pl Keywords: testy, quizy, tset o dostojewskim Created Date: 3/22/2020 9:46:19 PMKtóry z kolegów zdradził chłopców z Placu Broni?. Kto dowodził Czerwonymi Koszulami?. Chłopcy z Placu pod Dębami.. Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury Chłopcy z Placu Broni.. katarzyna_sorichta_27927.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraJeśli mieliście sprawdzian z lektury chłopcy z placu broni to jakie mieliście pytanie?.

Kogo chłopcy z Placu Broni nazywali żartobliwie ,,staruszkiem''?

Akcja toczy się w ciągu kilku wiosennych, marcowych dni pod koniec XIX wieku - prawdopodobnie w 1889 roku.. Test składa się z 12 pytań.. c) nie mieli miejsca do gry w palanta 9.. Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni".. 1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. 80 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Kto zdradził Chłopców z Placu Broni?. #lektury #dladzieci #ksiazki.Najbardziej kompletny test z lektury Chłopcy z Placu Broni jaki znajdziesz w sieci.. Jak brzmi oryginalny tytuł "Chłopców z Placu Broni"?. .Chłopcy z Placu Broni - - Test.. 2011-05-10 18:23:53; Zada ktoś pytania z lektury '' Chłopcy z Placu Broni ''?. b) Czerwonych Koszul 8.. Chłopcy z Placu Broni .. Dlaczego Czerwone Koszule chcą zająć Plac Broni?. Napisz do nas.. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Wrogowie Chłopców z Placu Broni nazywali się: Chłopcy z Placu pod Kasztanami.. b) Gereb.Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.. Przedstawia świat, w którym ważne były przyjaźń, honor, odwaga, a także wierność zasadom.. Jak dobrze pamiętasz losy bohaterów tej lektury?. Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 83%.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?.

U góry znajdziesz quiz Chłopcy z placu broni - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Chłopcach z placu broni!.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Sprawdź się!. 2018-11-04 15:14:44; streszczenie do lektury chłopcy z placu broni 2010-05-18 16:26:00 " Chłopcy z placu broni "-pytania 2012-05-16 19:56:45krótki test z książki CHŁOPCY Z PLACU BRONI - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraZestaw: "176 Chłopcy z Placu Broni - Ferenc Molnar 1".. Test: "Einstand" było formą: a) bicia najsłabszego b) kradzieży pieniędzy c) gry w kulki d) znęcania się nad młodszymi .. Zapraszamy do sprawdzenia swej wiedzy w quizie o Erneście Nemeczku i jego szkolnych kolegach.. Część 1.. "Chłopcy z Placu Broni" to powieść zaliczana do klasyki literatury dziecięcej i młodzieżowej, a także lektura szkolna.. wiedza o lekturze.. Rozwiąż test!Chłopcy z Placu Broni.. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, ile pamiętasz z książki Ferenca Molnara!• streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Udostępnij.. Miejscem akcji jest miasto, prawdopodobnie Budapeszt - stolica Węgier.Chłopcy z Placu Broni.. Rozpoznasz, o który film pytamy?. Nemeczka 10.. Jak miał na imię Nemeczek?. U góry znajdziesz quiz Lektura Chłopcy z Placu Broni.. Edit.. Do czego Gereb próbował namówić dozorcę Słowaka?. Czerwonoskórzy.. Na której ulicy leży Plac Broni?. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Chłopcy z Placu BroniFerenc Molnar, "Chłopcy z Placu Broni" - test z lektury na poziomie trudnym..

Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.25 Questions Show answers.

Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Chłopcy z Placu BroniWitaj na stronie Quizz.pl.. a) sklep b) dom c) Nie zburzono Placu.Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" (Ferenc Molnar).. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Żółtoskórzy.. Tylko prawdziwe mole książkowe mają szansę na komplet punktów w tym quizie; Mikołajki!. Sprawdź jak dobrze znasz treść książki.. Co to znaczyło słowo "einstand"?. Do której grupy należą bracia Pastorowie?. Sprawdzian z lektury "Chłopcy z Placu Broni".. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Gromee i Sara Chmiel spodziewają się .Test będzie łatwy , ale i także trudny .. Sprawdź, czy dobrze znasz tę węgierską powieść dla młodzieży!. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Podajemy opis sceny, która działa się w pociągu.. Test ze znajomości lektury szkolnej Ferenca Molnara pod tytułem "Chłopcy z Placu Broni".. a) Przeziębienie b) Grypę c) nie zachorował 10) Co powstało po zburzeniu Placu Broni?. Sprawdź się w specjalnym quizie wiedzy ogólnej.Sprawdzian - "Chłopcy z Placu Broni"!.

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.

Rozwiąż test.a) Pieniędzmi b) Cygarami c) Czekoladą 8) Jakie kolory flagi mieli Chłopcy Z Placu Broni?. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. Test składa się z 12 pytań.Chłopcy z Placu Broni - opracowanie lektury.. Rozwiąż test!Chłopcy z Placu Broni to powieść pisarza Ferenca Molnára, którą pamiętają jako lekturę szkolną również Wasi rodzice.. 'Chłopcy z Placu Broni' - test znajomości lektury quizy gazeta.pl.. Jak miał na imię Boka?. Skomentuj.. Poznajemy losy chłopców od momentu zabrania kulek Nemeczkowi przez Pastorów aż do bitwy o plac i śmierć Nemeczka.. Chile: Małżeństwa jednopłciowe będą mogły adoptować dzieci.. Uciekając przed czerwonymi koszulami w Ogrodzie Botanicznych chłopcy z Placu Broni schronili się w: a) stróżówce b .Lista pytań z lektury Chłopcy z Placu Broni.. "Chłopcy z Placu Broni" - kartkówka z treści DRAFT.. W jakim miesiącu zaczyna się akcja w książce?Test z lektury ''Chłopcy z Placu Broni'' Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt