Rzeczowniki sprawdzian klasa 2

Pobierz

Lubię dostawać listy.. ZINTEGROWANY SPRAWDZIAN WIADOMOŚCI DLA KLASY II .porządkuje rzeczowniki według nazw: ludzi, zwierząt, rośli, rzeczy, rozumie pojęcie rzeczownika jako nazwa rzeczy, ludzi, roślin, zwierząt, bezbłędnie zapisuje wyrazy; 5 p.. Dodawanie i odejmowanie do 20.. Na łące kwitną pierwsze wiosenne kwiaty.. Chłopcy grają w ping-ponga.. Określ jego przypadek, liczbę i rodzaj.. Zasady pisowni wielką literą.. Budowa roślin.. Układa wyrazy w kolejności alfabetycznej.. Rzeczowniki i czasowniki Sortowanie grup.. Przyszła wiosna.. Dzieli wyrazy na głoski, litery i sylaby.. Równanie z niewiadomą.. .Test sprawdzający dla klasy II Imię i nazwisko .. 1.Czytanie ze zrozumieniem.. Podkreśl samogłoski w wyrazie: zgadywanki 3.Sprawdzian wiadomości i umiejętności z edukacji matematycznej w klasie III - grudzień .. imię i nazwisko 1.. Rzeczowniki mogą być: a. własne i pospolite b. osobowe i nieosobowe c. ożywione i nieożywione d. dokonane i niedokonane 3.. Dzieci wychodzą na spacery, jeżdżą na rowerowe wycieczki .. Poprawnie zapisuje w zdaniu wyrazy z h. (2 p. za każdy poprawnie użyty i napisany wyraz z h).. T. Kościuszki w Świdniku Sprawdziany zintegrowane dla klas I-III Sprawdzian zintegrowany dla klasy I- semestr I Imię i nazwisko ucznia klasa 1.. Rzeczownik odmienia się przez liczby:Klasa 2.. Basia i Ola dostały nowe sanki.. Piszę list do koleżanki..

Wczoraj nasza klasa była na wycieczce w parku.

Pisaniezpamięci: Jest zima.. linia prosta linia łamana linia krzywa 2.. Rzeczowniki O rety!. Samolot wylądował na lotnisku.. Zakreśl prawdziwe odpowiedzi.. Chłopiec jedzie na rowerze.. Zwierzęta budzą się z zimowego snu.. Wzięły narzędzia ogrodnicze i przygotowały ziemię pod warzywnik.. Porównaj zdania w parach.. Monika wróciła do domu z wieczorny spaceru.. Dziewczynki skaczą na skakankach, a chłopcy grają w piłkę nożna.Rzeczowniki i czasowniki - Rzeczowniki przymiotniki i czasowniki - Rozdziel czasowniki i rzeczowniki - Rzeczowniki i czasowniki - Rzeczowniki i czasowniki.. Wie, jak należy dbać o zdrowie.. Znam części mowy: rzeczownik .Notatki z lekcji to narzędzie edukacyjne składające się wszechstronnego generatora testów, bloga, prezentacji, wykładów, ćwiczeń i gier, panelu statystyk wejść, dziennika on-line ze statystykami wyników.. 2. wskazuje pytanie rzeczownika; 1 p.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Przymiotnik - ćwiczenia Ćw.. wg Alicja21.SPRAWDZIAN WIEDZY I UMIĘTNOŚCI W ZAKRESIE EDUKACJI POLONISTYCZNEJ W KLASIE II (GRAMATYKA) Opracowała mgr Terasa Jabłońska 1.Podziel wyrazy na sylaby: ..

Wykreśl ukryte w diagramie rzeczowniki // odp.

Narysuj linię prostą, łamaną i krzywą.. Filmy instruktażowe - do nauki gry na dzwonkach - materiały do poradnika dla nauczycieli Inspiracje muzyczne.. // odp.. Lubię kupować piłki.. Piłka leży na wystawie.. wg Milenawypych.OLIMPUSEK 2019 - Sesja zimowa - Sprawdzian zintegrowany, kl. 2 - klucz odpowiedzi: OLIMPUSEK 2018 - Sesja zimowa - Sprawdzian zintegrowany, kl. 2 - test: OLIMPUSEK 2018 - Sesja zimowa - Sprawdzian zintegrowany, kl. 2 - klucz odpowiedzi: OLIMPUSEK 2018 - Sesja wiosenna - Sprawdzian zintegrowany, kl. 2 - testSerwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. czasowniki.. Klasa 2 Szkolni przyjaciele kl 2.. Podkreśl czasowniki.. Rzeczowniki, przymiotniki, czasowniki Sortowanie według grup.. Liczba wyników dla zapytania 'klasa 2 rzeczowniki': 10000+ Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne zdalnie.. Przymiotniki.. 3. czyta cicho ze zrozumieniem proste zdania, poprawnie łączy rzeczowniki w odpowiedniej formieRzeczownikowe labirynty (2) - Rozpoznaj rzeczowniki i znajdź drogę do wyjścia.. Zapaliła światło w ciemny pokoju.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. przyda się znajomość rozróżniania l. pojedynczej i mnogiej; Napisz opowiadanie, kierując się wskazaną zasadą.Plik SPRAWDZIAN części mowy.doc na koncie użytkownika malenkaagu • folder Inne sprawdziany • Data dodania: 24 lip 2011Klasa 2 Rzeczowniki..

W poniższym tekście podkreśl wszystkie rzeczowniki.2.

Sprawdzian zintegrowany dla klasy III- koniec roku szkolnego Imię i nazwisko_____ klasa_____ 1.Pisanie ze słuchu.. 1 Uzupełnij luki odpowiednią formą przymiotnika.. Na wycieczce.. Rzeczowniki odmieniają się przez: a. liczby b. czasy c. przypadki d. rodzaje e. strony f. tryby 2.. Ułóż zdania z rzeczownikami na tę samą literę.. Przekraczanie progu dziesiątkowego.. (1 p. za prawidłową kolejność według każdego z warunków).. Na pracę wykorzystały piękną pogodę.Plik RZECZOWNIK - TEST SPRAWDZAJĄCY DLA KLASY IV.doc na koncie użytkownika sowa52 • folder sprawdziany-ćwiczenia • Data dodania: 22 sty 2012ࡱ > X Oh +' 0 4 @ \ h t "SPRAWDZIAN KO COWOROCZNY KLASY IIcr PRA JACEK PAW OWSKI ACE ACE Normal.dotW JACEK PAW OWSKI 5CE Microsoft Word 10.0@ @ coY @0 S_Y @V "1` ' 4 4 la ' ՜.2 Rodzaj męski Rodzaj żeński Rodzaj nijaki 4.. Na szczęście miał hełm.Odczytywanie godzin 24.. Tomek ma nowe narty.. Miał zepsute hamulce.. Blogi prowadzone na notatkizlekcji.pl tworzone są przez nauczycieli oraz lektorów i zawierają treści zgodne z programami nauczania na różnych poziomach i szczeblach edukacji.. Rodziny wyrazów 23.. Rozwiąż quiz na eduelo.pl i zbierz jak najwięcej punktów!Pun.Film zawiera podstawowe wiadomości o rzeczowniku na poziomie klasy 2.Wczesnoszkolni.pl to portal z kartami pracy, generatorami online oraz inspiracjami dla nauczycieli i rodziców dzieci w wieku wczesnoszkolnym.1 Opracowały: Teresa Grodzka, Alicja Stępień Szkoła Podstawowa nr 3 im..

Podkreśl zielonym kolorem czasowniki, a czerwonym rzeczowniki.

Słychać dźwięczny śpiew skowronka.. Dzieci ulepiły bałwana.. Podane zdania przekształć z czasu przeszłego na czas przyszły.. Klasa 2 Klasa 3 terapia pedagogiczna.. wg Ciunelagnieszka.. Podpisz je.. Strona archiwalna!. (2 p. za każde poprawnie ułożone zdanie).. Zwróć uwagę na podkreślone wyrazy.. Pisownia "rz" po spółgłoskach i wymiana na "r" 22.. Jestem Polakiem.. Rozległ się straszny huk.. Dzieci wzięły ze sobąświeżeRzeczownik Czasownik Przymiotnik pojadą, góry, ciężki 6.Określ rodzaj rzeczowników (rodzaj męski, rodzaj żeński, rodzaj nijaki).. Dziesiątki i jedności.. Do każdego z odcinków dorysuj odcinki prostopadłe.Rzeczowniki.. WłączyłaObejrzyj film lub przypomnij sobie części mowy, przeglądając najważniejsze wiadomości poniżej.Jimdo.. Do każdego z odcinków dorysuj odcinki równoległe.. Pilot uderzył się w głowę.. Zapamiętaj!. Sign up for free now at ęcej prezentacji i quizów na: że wiesz już, o co w tym chodzi?. Jesteś na archiwalnej stronie naszelementarz.men.gov.pl..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt