Opis obrazka angielski pdf

Pobierz

Administracja serwisu.. Poniżej podane są 4 kwestie, które musicie omówić.. Za taką wypowiedź dostaniecie cały jeden punkt, aż cały jeden punkt:).Opis obrazka.. Przygotujesz się do egzaminu, utrwalisz masę ciekawych słówek i gramatykę.. In the foreground there is a pond.Home » Egzaminy z języka angielskiego » Matura » Matura ustna » Opis obrazka » Opis obrazka - przykład 15 Opis obrazka - przykład 15 Średnio zaawansowany (B1) |Pamiętaj, że na swoją wypowiedź masz około 1 minuty - wykorzystaj dobrze ten czas.. .opis obrazka i odpowiedŹ na trzy pytania J ak wiemy matura ustna z języka obcego od roku 2012 ma nieco inną formę.. üOpisz osoby, miejsce i czynnoœci wykonywane przezte osoby.. Zobacz przykładowe opisy obrazków jakie przygotowaliśmy dla Ciebie!. Pamiętajmy, by się nim nie stresować - jest to zadanie o tyle przyjemne, iż wszystko, o czym powinniśmy powiedzieć, widnieje tuż przed naszymi oczami.. Poprzez opis obrazka w języku angielskim nie tylko pokazujemy, iż znamy język i potrafimy go użyć w celu .Opis obrazka.. Macie 4 minuty na16.. Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek odnośnie opisywania obrazków w języku angielskim.. Ta strona korzysta z plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.. Planujesz tygodniowy wyjazd do Wielkiej Brytanii.. She is beautiful.Kolejny odcinek o tym, jak maturę ustną zdać dobrze oraz o tym, jak ją zdać po prostu..

...Opis obrazka - przykład 4.

Na miejsce pobytu możesz wybrać: Stratford upon Avon, Londyn lub Brighton.. Jednym z najpopularniejszych jest rozpoczęcie od ogólnego opisu tego, co widzimy na zdjęciu, a potem przejście do opisywania szczegółów i dzielenia się własnymi przypuszczeniami.Opisywanie obrazka po angielsku jest umiejętnością niezwykle praktyczną - dlatego też zadania z opisem obrazka pojawiają się na różnego rodzaju sprawdzianach, testach, a także na samej maturze z języka angielskiego.. W tej sekcji chcemy Cię przygotować do zadania 2 , które wymaga od zdającego przede wszystkim zwięzłego przekazu informacji.Opis Obrazka, Zwroty to podsumowanie najważniejszych zwrotów przydatnych podczas opisywania obrazków i zdjęć w języku angielskim.. 2021 SzlifujAngielski.pl - nauka angielskiego online - angielski przez Internet.. ROK WYDANIA: 2018 GRUPA DOCELOWA: młodzież, dorośli JĘZYK: Angielski ZAJĘCIA: Stacjonarne, ONlinePrzykład opisu do obrazka w języku angielskim z tłumaczeniem na język polski.OPIS OBRAZKA PO ANGIELSKU OBRAZKA.Opis obrazka jest jednym z najważniejszych zadań maturalnych podczas ustnej matury z j. angielskiego .. Zadanie opisu obrazka trwa około 4 minut.Przykład opisu zdjęcia w języku angielskim, na którym mała dziewczynka siedzi na kanapie ze swoim psem znajdziesz tutaj..

Opis obrazka nie jest niczym trudnym.

Tym razem o zadaniu drugim, czyli o opisie obrazka (i nie tylko) z pom.. behind - za in front of - przed next to - obok beside - przy between - pomiędzy f) opis wyglądu zewnętrznego osoby na ilustracjiOpis obrazka po angielskuto coś z czym mamy do czynienia przede wszystkim na maturze ustnej z angielskiego.. • Wybierz miejsce, które uważasz za najbardziej atrakcyjne i uzasadnij swój wybór.W czasie pobytu za granicą uczestniczysz w kursie języka angielskiego.. Opis obrazka po angielsku to naprawdę nic trudnego - wystarczy poznać kilka podstawowych wyrażeń.. Zdający opisuje ilustrację przedstawioną w wylosowanym przez siebie zestawie i odpowiada na trzy pytania związane z tematyką zdjęcia.. Jesteś jurorem w młodzieżowym konkursie fotograficznym zatytułowanym "A Fresh Start".. Zobacz przykładowe opisy obrazków jakie przygotowaliśmy dla Ciebie!. Co za tym idzie każdy maturzysta powinien mieć to zadanie opanowane do perfekcji.. Zwróć uwagę na szczegóły - tło, kolory, etc.Przykładowy opis osoby po angielsku.. Jeżeli maturę mamy już dawno za sobą (albo przed sobą:-) ) to lekcja dot.. Zarówno pierwszy jak i drugi opis z pewnością przydadzą się na maturze.. Opis ilustracji A Jak opisaæ ilustracjê üZacznij od ogólnego opisu ilustracji.. Pytania widzi tylko egzaminator.. Gdzie się znajduję?. Najpierw należy się skupić na ogółach, a potem dopiero powoli przechodzić do szczegółów.Na drugim planie/ W tle (obrazka) jest … e) opis usytuowania elementów względem siebie -There is a bookcase behind the man on the right..

Ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz opis obrazka na głos.

üPo ogólnym opisie, przejdŸ do opisu szczegó³ów.. Ty: rozpoczynasz rozmowę.Zdający ma około 1 min na sam opis obrazka (minimum 45 sekund) W opisie powinny znaleźć się odpowiedzi na pytania Przykładowa wypowiedź zdającego: In the picture I can see three girls.. Półka na książki jest za mężczyzną po prawej.. üPod koniec opisu przejdŸ do swojej interpretacji - jakie s¹ twoje skojarzenia z obrazkiem.Opis obrazka po angielsku to jedno z zadań pojawiających się na maturze ustnej z języka angielskiego.. W zdaniu tym najważniejsze jest odpowiedzieć na 3 podstawowe pytania.. Skup się i dokładnie przeanalizuj obrazek.. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.. Ta strona korzysta z plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.. opisu obrazka również nam się przyda ponieważ nauczymy się dzięki niej .Opis obrazka po angielsku - praktyczne wskazówki.. Przedstaw się koledze/koleżance z kursu, a następnie przeprowadź z nim/nią rozmowę.. Masz do wyboru trzy zdjęcia, które zostały zakwalifikowane do finału konkursu.Egzamin maturalny z języka angielskiego Wersja dla zdającego Zadanie 3 5 minut Popatrz na Zdjęcie 1, Zdjęcie 2 i Zdjęcie 3..

Słownictwo i zwroty przydatne do opisu obrazka po angielsku: wydrukuj w pdf.

Matura ustna wymaga od nas płynnego formułowania myśli i umiejętności wypowiedzenia jej w języku angielskim oraz zachowania odpowiedniej struktury opisu, dlatego ważne jest aby zapoznać się z zasadami opisywania obrazka po .Opis obrazka jest jednym z zadań maturalnych.Jest kilka sposobów rozwiązywania tego zadania.. JĘZYK ANGIELSKI - Małgorzata Dydyk Email: 6 TYDZIEŃ LEKCJI ZDALNYCH 15.04.2020 r. - 17.04.2020 r. ITp - język angielski - podstawowy Proszę obejrzeć filmiki na YouTube: Opis obrazka po angielsku Opis obrazka - matura ustna z angielskiego Opis obrazka na maturze.Opis obrazka i 3 pytania Zacznijmy od samego początku.. Po Twoim monologu, egzaminator przejdzie od razu do pytań.Opis obrazka • angielski • pliki użytkownika jacenty30081976 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 06 OPIS OBRAZKA u lekarza.pdf, 05 OPIS OBRAZKA pogoda.pdfEgzamin maturalny z języka angielskiego Wersja dla zdającego Zadanie 3 5 minut Popatrz na Zdjęcie 1, Zdjęcie 2 i Zdjęcie 3..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt