Słowo bliskoznaczne do wypracowanie

Pobierz

Dzięki nim można w prosty sposób znaleźć inne słowo o podobnym lub takim samym znaczeniu.Wyrazy bliskoznaczne tworzy się też przez dodanie przedrostka -nie do wyrazów o przeciwnym znaczeniu, np. niski - niewysoki; mały - nieduży; Takie wyrazy są bliskie znaczeniowo, ale nie są jednoznaczne.. Biznes i Finanse (34997) Biznes i Finanse (34997) Wszystkie (34997) Banki (7636) Bankowość Elektroniczna (98) E-biznes (3895) Ekonomia (1858) Fundusze .Synonimy a wyrazy bliskoznaczne.. Przedstawione propozycje z pewnością wzbogacą Twojąkidaa # 2007-11-12.. Obudziłem się i wiedziałem: jestem w domu!. Polecam cofnięcie się do wczesnych lat podstawówki.. Jeżeli nie zna się znaczenia słowa, to czyta się definicje, a jeśli ktoś ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem, to mówi się trudno i NIE ZOSTAWIA SIĘ niemądrych komentarzy.Słowo bliskoznaczne do nie wiem Błagam o pomoc!. czuć się jak u siebie w domu - czuć się dobrze, swobodnie: Tak często jeździ do Japonii, że czuje się tam jak u siebie w domu.Zadaniem Słownika Wyrazów Bliskoznacznych jest sprostanie wymaganiom uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.. Wpisz twoje dane do online formularza i wyślij niewiążący wniosek.. Po podpisaniu umowy pieniądze zostaną wysłane na twój rachunek.. Pytania .. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność..

2011-04-05 17:10:53 Wyrazy bliskoznaczne do słowa tabliczka???

domownicy, rodzina, gospodarstwo domowe (zarabiać na dom) mieszkanie, siedziba, schronienie; .mara, zjawa, widziadło, omam, widmo, zmora, fantom, upiór (zjawił mu się duch) świadomość, umysł, dusza, psychika, psyche (spokój ducha) temperamen.. dodaj.Wyrazy bliskoznaczne do słowa stworzyć.. Dam naj:) Zgłoś nadużycie.. Najbardziej znane wyrazy bliskoznaczne do słowa stworzyć to: zawiązać, zrobić, zrealizować, wypracować, przygotować, wywołać, spłodzić, ukształtować, sklecić, założyć, wytworzyć, sformować, wykreować, uformować, zbudować, utworzyć, wykonać, rozkręcić, skomponować, zorganizować, ułożyć, sporządzić, spowodować, .Jak napisać wypracowanie?. Wreszcie zdrzemnąłem się i przyszło olśnienie.. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.Zobacz 6 odpowiedzi na pytanie: słowo bliskoznaczne do "no"Zobacz 5 odpowiedzi na zadanie: Słowa bliskoznaczne do słowa: zaryzykowałam ?. 2021-01-11 21:44:14 Mam do napisania esej o Sokratesie lub Arystotelesie.Zachęcamy do korzystania z poniższego zestawu określeń, konstrukcji zdaniowych i zas­tępowania nimi wypowiedzi, które wydają się zbyt proste, ubogie lub zużyte, oklepane, mało oryginalne.. Kryteria oceny TYTUŁ WSTĘP - Nawiązuje do tematu i wprowadzam do rozwinięcia (muszę użyć wyrazów z tematu) - Wprowadzić bohaterów, czas i miejsce wydarzeń ROZWINIĘCIE - nie pisze wszystkiego co wiem, wybieram tylko wiadomości.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Słowo bliskoznaczne do ,,rybak"zejście się, zebranie, zjazd, schadzka, wizyta, randka (iść na spotkanie) rozgrywka, mecz, pojedynek, gra, walka (spotkanie zawodników)być w domu - domyślać się czegoś, właściwie coś odgadywać: Szukałem rozwiązania tego zadania i szukałem.Nic z tego..

- w każdym akapicie musi być spójność tzn. jedno zdanie ...Słowo bliskoznaczne do słowa będzie?

Zadbaj o to, by Twoje myśli były ze sobą spójne i łączyły się w logiczną całość.. Tagi dla synonimów słowa wypracowania.. Wracając do powyższych przykładów: auto i samochód można zastosować zamiennie w każdym zdaniu, ale pod hasłem samochód znajdziemy w słowniku jeszcze inne słowa (np.maszyna, wóz, limuzyna, ciężarówka, gablota, fura itd.. Często takie wyrazy mają rolę eufemizmów, słowo niemądry jest słabsze znaczeniowo niż słowo głupi.. Antonimy,rozproszyć się obojętność poodkręcać finezja czubek przeanalizować pastwić się pootulać ustawiczny porozglądać się przeciekać nawilgać cherlawy niezawodny utulić równoległy pozbywać się odmieść uładzić komercja sfatygowany równiacha tkliwość cwaniak odwracać się wyświetlać się katalog operatywnie pouciekać drzeć się.budynek, gmach, budowla (nowo wybudowany dom) przen.. Skontaktuje się z tobą provider pożyczki i razem skonsultujecie szczegóły.. Są tu zgromadzone synonimy najpopularniejszych, najczęściej używanych w potocznej i "szkolnej" polszczyźnie wyrazów.. Muszę na jutro napisać wypracowanie z lektury "stary człowiek i morze" Temat wypracowania : "Sz. pomocy muszę napisać siedem zdań o Stasiu Tarkowskim Daje naj i 15 punktów.słowo bliskoznaczne do pieniądze.. Wymienność synonimów niesie ze sobą więc spore ograniczenia..

Przyjęła z ...Podaj wyrazy bliskoznaczne do słowa płacz które swoim brzmieniem naśladują różne rodzaje płaczu.

Posługując się przykładami z literatury lub filmu napisz wypracowanie na temat: \ wielkiego bólu nie uciekła od wyzwania i nie wyrzekła się Boga.. Z czym można porównać obraz pod tytulem Daniel w jaskini lwów .jaką role pelnia lwy i z czym mozna je porównać, i jak sie wiążą z postacią lucką.. Provider w krótce odezwie się.. Podzielono je na grupy znaczeniowe i wzbogacono przykładami zdań z ich zastosowaniem.Do ich wprowadzenia użyj zwrotów, które znajdziesz poniżej (Wypracowanie po angielsku - rozwinięcie).. Adam Mickiewicz Antygona epejsodion exodos Katharsis parodos Prolog Sofokles stasimon zasada trzech jedności.. Zadanie jest zamknięte.. Zastanów się nad nim dobrze - napisz szkic, w którym zawrzesz zarys swojego wypracowania.Zobacz synonimy słowa wypracowanie w najlepszym słowniku synonimów języka polskiego.. Synonimy podzielone są na kategorie znaczeniowe.. Gotowe!. ), których wydźwięk nie pozwala już na całkowitą .Kryteria oceny TYTUŁ WSTĘP - Nawiązuje do tematu i wprowadzam do rozwinięcia (muszę użyć wyrazów z tematu) - Wprowadzić bohaterów, czas i miejsce wydarzeń ROZWINIĘCIE - nie pisze wszystkiego co wiem, wybieram tylko wiadomości na temat - rozwijam temat akapitami, a w każdym akapicie co najmniej trzy zdania rozwinięte..

0 0. kapitanskun 16.1.2011 (05:49) może .nie mam pojecia,nierozumiem,niekojaże.Określenie bliskoznaczne słowa prolog Podobne tematy.

Synonimy słowa wypracowanie: opracowanie, przygotowanie, wyrobienie, utwór, ćwiczenie, biegłość, bagaż doświadczeń, autopsja, wytwór, wykład, twór opracowanie, empiria, traktat, tekst, szkic, studium, streszczenie, sprawozdanie, rozprawka,Najczęściej spotykane wyrazy bliskoznaczne do słowa wypracowanie to: elaborat, przejęcie, doświadczenie, esej, stworzenie, twór opracowanie, pozyskanie, obycie, koreferat, praca pisemna, wyrobienie, monografia, przyzwyczajanie, uzyskanie, sprawność, biegłość, trening, dysertacja, felieton, przygotowanie, dostanie, autoreferat, zaprawianie, umiejętność, zdobycie, rozprawka, studium, opracowanie, wprawa, referacik, .. .» Szukaj hasła wypracowania w Google.. Spis tagów dla synonimów słowa wypracowania: inne określenia słowa wypracowania, inaczej wypracowania, inaczej o wypracowaniach, synonimy do wyrazu wypracowania, wyrazy bliskoznaczne do słowa wypracowania, synonim wypracowań, synonimy do słowa wypracowania.Synonimy słowa wypracować: dopracować się, uzyskać, przygotować, osiągnąć, zapracować, dochrapać się, sporządzić, utworzyć, stworzyć, dorobić się, dobić się, wykonać, zyskać, dojść do czegoś, ułożyć, sprokurować, zdobyć, dosłużyć się, otrzymać,W naszym słowniku synonimów znajdziesz rozbudowaną bazę różnych słów i wyrażeń, zawierających wyrazy bliskoznaczne i równoznaczne.. Dobry wstęp to połowa sukcesu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt