Test znajomości lew czarownica i stara szafa

Pobierz

Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!Odpowiedz na pytania wybierając prawidłową odpowiedź.Opowie[ci z Narnii - Lew, Czarownica.. Test znajomo[ci lektury - dokBadny Poziom trudno[ci: Zredni 1.. Niestety bajkową krainą od stu lat rządzi zła Czarownica, która spowiła Narnię wieczną zimą.Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) Następne wideo.. Książka opowiada o czwórce dzieci, które przedostają się do magicznej krainy przez tylne drzwi starej garderoby.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. Lew, czarownica i stara szafa Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.. Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.. d) wypełnił swoje zobowiązanie wobec Białej Czarownicy.. Kto po wielu latach odwiedził .Jest to test sprawdzający wiadomości z lektury "Opowieści z Narni.. Lew, czarownica i stara szafa" przeznaczony dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim.. Odblokuj dostęp do 8152 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!. Czym Biała Czarownica poczęstowała Edmunda?Plik test z lektury.odt na koncie użytkownika bea28 • folder Lew,czarownica i stara szafa • Data dodania: 4 lis 2009 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.3171, TEST ZE ZNAJOMOŚCI KSIĄŻKI..

Opowieści z narni lew czarownica i stara szafa.

Zrób test online i sprawdź!Opowieści z Narni.. Zdobywaj obserwujących.. c) królową Narnii.. O KIM MOWA W PONIŻSZYCH FRAGMENTACH?. Zawiera 27 pytań.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. a) gil b) jemiołuszka c) drozd 6.Lew, Czarownica i stara szafa" - test znajomości lektury.. Imię i nazwisko klasa 1.. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. franek anastazja zykfryd łucja.. a) fauna Tumnusa, b) Białą Czarownicę, c) Aslana.. Kto z rodzeństwa pierwszy spotkał Białą Czarownicę?. Rozwiąż test!Test wiedzy z lektury- "Opowieści z Narnii- Lew, Czarownica i Stara szafa" .. Przydomek Edmunda .Test Z Lektury Lew Czarownica I Stara Szafa Z Odpowiedziami Sprawdzian Z Romantyzmu Dla Klasy 2 Gim Testy Dla Klas 5 Z Historii Wydawnictwa Moja Historja MULTIMEDIA: Gry z lekturami klas IV-VI Lew, czarownica i stara szafa.. Przyjaciel Tumnusa, zwierzˇ, które prowadziBo Zuzannˇ, Piotra, Aucjˇ i Edmunda to: A - Borsuk B - Bóbr C - Niedzwiedz 2. anuluj.. czyli tam i z powrotem.. W jakim mieście mieszkały?.

S. Lewis ,,Lew, czarownica i stara szafa" 1.

Jaki ptak wskazał rodzeństwu drogę do Bobrów?. łucja edmunt zuzanna piotr.. Jak nazywały się dzieci?. a) Piotr b) Łucja c) Edmund 4. merken in "Meine Apps"c) nie miał pojęcia o istnieniu Białej Czarownicy.. Umysły Wolności - 4 | Nie chciał sprzedać chleb.. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa.. : ,, Dziwna istota była wyższa trochę od Łucji Od pasa w górę przypominała człowieka, ale jej nogi były nogami kozła ( z czarnymi połyskującymi w świetle latarni włoskami),a zamiast stóp miała .Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa to historia czworga rodzeństwa, które odnajduje tajemnicze państwo zamieszkałe przez mityczne stworzenia i mówiące ludzkim głosem zwierzęta.. Które z dzieci jako pierwsze trafiło do tajemniczej krainy?. Dodawaj wpisy.. Czy dasz radę przetrwać piekielnie trudny test .. Jakim typem ucznia będziesz w wiedźmińskiej szk.. Déjà vu / Prologue.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteratest z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafaTest ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. 7) Po przejściu przez szafę Edmund spotkał: a) fauna Tumnusa.. Lektura w klasie 5.. Rozwiąż test i sprawdź!Jesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Lew, czarownica i stara szafa - test znajomości lektury..

5.Test znajomości lektury Noce i dnie Marii Dąbrowskiej.

Lew, czarownica i stara szafa" #opowiesciznarnii #clivestaleslewis #lektury #lektura #lekturyszkolneJeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Lew, czarownica i stara szafa" .. Test z matematyki, który powinieneś zdać!. Mimo to film bardzo mi się podobał a najbardziej moment bitwy o Narnię mam także nadzieję na to że reżyser zekranizuje tez kolejne części Opowieści z Narnii.. Kto jako pierwszy poznał sekret szafy?. Otrzymuj osiągnięcia.. Pobierz cały dokument .. ,,LEW CZAROWNICA I STARA SZAFA".. Co wypadło z szafy, gdy ją .. Co domalował Edmund posągowi lwa, który stał w pałacu królowej?. Kim był Tumnus?. Kogo Łucja spotkała w Narnii podczas swojej pierwszej wizyty?. Zarejestruj się!. Sprawdź, ile pamiętasz!. a) w ganianego, b) w chowanego, c) w piłkę.. Stan cywilny Profesora Digory'ego to: A - rozwiedziony B - kawaler C - wdowiec 3. malina jagoda władysław stefan.. a) Zuzanna, b) Łucja, c) Piotr.. Lew czarownica i stara szafa; Polecane .Jest to audiobook ksiązki "Opowieści z Narni - Lew czarownica i stara szafa".-----autor - C.S. LewisData Wydania - 9 grudnia 200.. Dlaczego dzieci musiały opuścić rodzinne miasto i wyjechać na wieś?. Obserwuj autorów.. 8) Biała Czarownica zażądała od Edmunda, aby ten: a) nie wchodził więcej do starej szafy.a) do pałacu Czarownicy b) do swojego domku c) do starej szafy 3..

Lew, czarownica i stara szafa - test znajomości lektury.

Podczas jakiej zabawy Edmund znalazł się w Narnii?. Jaka pora roku panowała w Narnii i jakich świąt tam nie obchodzono?. Zapisuj ulubione.. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt