Szkolenia dla nauczycieli języka polskiego jako obcego

Pobierz

Na zajęciach nacisk kładziony jest na praktycznie techniki przekazywania wiedzy, w tym pracę z .Jestem nauczycielem języka polskiego Odkryj nowe narzędzia i materiały pomocne w pracy nauczyciela jpjo!. Zakres zadań obejmuje m.in.: - prowadzenie kursów grupowych języka polskiego jako obcego dla grup na różnych poziomach zaawansowania (do 8 osób).. Nasze kursy przygotowaliśmy dla cudzoziemców przebywających czasowo lub na stałe w naszym kraju.Nauczanie języka polskiego jako obcego w pracy z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym - kurs dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej III edycja Termin kursu: od 18.11.2021 r. do 18.01.2022 r. Zapisy na kurs przyjmowane są: do 17 listopada 2021 r.Średnia cena zajęć z: Polski jako język obcy wynosi: 40 zł.. Kursy języka polskiego są pomyślane tak, aby mogła w nich uczestniczyć każda osoba zainteresowana nauką języka polskiego.Absolwenci studiów podyplomowych w zakresie nauczania języka polskiego jako obcego, którzy ukończyli studia drugiego stopnia w zakresie filologii polskiej lub neofilologii mogą być członkami komisji egzaminacyjnej w podmiotach uprawnionych do organizowania egzaminu z języka polskiego jako obcego, który pozwala na urzędowe .W polskich przedszkolach i szkołach od kilku lat obserwuje się wzrost liczby dzieci/uczniów przybyłych zza granicy (emigrantów lub reemigrantów)..

Awans zawodowy nauczycieli polonijnych; 6.

Powiadomienia o nowych ofertach pracy.. Zacznij nową karierę już teraz!Zachęcamy nauczycieli do udziału w darmowych szkoleniach on-line dotyczących zdalnego nauczania i wykorzystywania nowych technologii w tym procesie.. Praca zdalna!. Intensywne szkolenia metodyczne dla nauczycieli jpjo Otrzymasz od nas cenne wskazówki, jak uczyć w sposób ciekawy, innowacyjny i skuteczny.. Poniżej przedstawiamy listę najważniejszych szkoleń i konferencji związanych z szeroko pojętą tematyką nauczania języka polskiego jako obcego.. W tym roku, podobnie jak w poprzednich latach, organizujemy cykl szkoleń metodycznych dla nauczycieli języka polskiego pracujących w środowiskach polonijnych.. Są one organizowane kilka razy do roku, zaś ich tematyka obejmuje prezentacje wybranych pozycji serii "POLSKI krok po kroku" oraz szczegółowy kurs korzystania z platformy e-polish.eu.Kierunek studiów: Nauczanie języka polskiego jako obcego i drugiego Rodzaj studiów: studia podyplomowe Charakter studiów: studia kwalifikacyjne Metoda kształcenia: e-learning (online) Podstawa prawna kształcenia: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 1 sierpnia 2017 roku w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Dz. U. z 2017 r. poz. 1575 ze zm.) oraz .Nazwa studiów: Studia podyplomowe Glottodydaktyka polonistyczna - nauczanie języka polskiego jako obcego w Centrum Polonicum na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego Podstawy prawne: art. 8 ustawy z dnia 27 lipca 2005 - Prawo o szkolnictwie wyższym oraz Regulamin studiów podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim Organizator: Centrum Języka Polskiego i Kultury Polskiej dla .Nauczanie języka polskiego jako obcego w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym - kurs dla nauczycieli przedszkoli; Nauczanie języka polskiego jako obcego w pracy z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym - kurs dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej; Nauczanie języka polskiego jako obcego; Koordynator szkolenia..

97% nauczycieli, oferuje pierwszą lekcję za darmo.

Rozwój kompetencji nauczyciela; 4.. Zygmunt Cynar.. Cena lekcji jest zależna od kilku czynników: doświadczenie nauczyciela z: polski jako język obcy.. Pełny etat, praca tymczasowa, niepełny etat.. Z inicjatywy Związku Nauczycielstwa Polskiego w Kanadzie oraz Szkoły Języka i Kultury Polskiej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w dniach od 26-29 października br. w Edmonton odbyło się szkolenie metodyczne w celu .Nauczanie języka polskiego jako obcego w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym - kurs dla nauczycieli przedszkoli III edycja.. Szkolenia poprowadzą specjaliści z dziedziny pedagogiki, psychologii oraz terapeuci, wykładowcy akademiccy i edukatorzy.Wydawnictwo Macmillan Polska - Macmillan Education.. Przygotowała je Fundacja PGNiG w ramach projektu "Być jak Ignacy".stowarzyszenie bristol polskich i zagranicznych nauczycieli kultury polskiej i jĘzyka polskiego jako obcego, 02-078 warszawa, ul. krzywickiego 34, tel.. Nauczyciele i wychowawcy stają przed wyzwaniem, jakim jest nauczenie dziecka/ucznia języka polskiego nie tylko w aspekcie komunikacyjnym, ale także jako języka edukacji.Absolwenci studiów podyplomowych w zakresie nauczania języka polskiego jako obcego, którzy ukończyli studia drugiego stopnia w zakresie filologii polskiej lub neofilologii mogą być członkami komisji egzaminacyjnej w podmiotach uprawnionych do organizowania egzaminu z języka polskiego jako obcego, który pozwala na urzędowe .Akademia Języka Polskiego oraz Polessa Centrum Języka Polskiego zapraszają nauczycieli pracują cych z uczniami z doświadczeniem migracji w pomorskich szko ł ach publicznych na bezpłatny kurs metodyczny nauczania j ę zyka polskiego jako obcego/drugiego..

Metodyka nauczania języka polskiego jako drugiego i w języku polskim; 5.

Konkurencyjne wynagrodzenie.. - prowadzenie zajęć indywidualnych.SVschool Language Center ogłasza nabór na lektorów języka polskiego jako obcego 2021/2022.. SVschool Language Center specjalizuje się w organizowaniu kursów języka polskiego jako obcego zarówno w formie zajęć grupowych, jak i indywidualnych dla obcokrajowców.. Uczysz języka polskiego jako obcego, posiadasz bogatą wiedzę teoretyczną, ale w codziennej praktyce wciąż napotykasz na problemy, z którymi nie potrafisz sobie poradzić?Nauczanie języka polskiego jako obcego w pracy z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym - kurs dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej Nauczanie języka polskiego dzieci posługujących się językiem ukraińskim, rosyjskim i białoruskim jako pierwszym - kurs dla nauczycieli polonistówSzkolenia dla nauczycieli języka polskiego jako obcego.. Szkolenia rozpoczynają się 25 sierpnia i będą miały formę otwartych webinarów.. Na warsztaty zapraszamy zarówno nauczycieli rozpoczynających pracę w zawodzie, jak i tych, którzy mają już doświadczenie w pracy nauczyciela jpjo.Szkolenie metodyczne dla nauczycieli języka polskiego jako obcego - GL-T. Nasze szkolenia przeznaczone są dla wszystkich chcących być na bieżąco z metodami nauczania języka polskiego jako obcego bez użycia języka pośredniego..

Marcin Katrynicz m.katrynicz ...Praca: Nauczyciel języka polskiego dla cudzoziemców.

Zaprezentowana oferta szkoleniowa może być modyfikowana i poszerzana, w zależności od Państwa potrzeb.. Sprawdź stawki nauczyielli niedaleko Ciebie.Program nauczania języka polskiego jako drugiego dla oddziałów przygotowawczych w szkołach podstawowych Autorki programu Dr hab. prof. UP Małgorzata Pamuła-Behrens - specjalistka w zakresie glottodydaktyki, także w obszarze nauczania języka polskiego jako obcego i drugiego, współautorka metody JES-PL, romanistka.Szkolenie dla nauczycieli języka polskiego, jako języka obcego.. miejsce zajęć (online, w domu, miasto) czas trwania lekcj.. 250.000+ aktualnych ofert pracy.. Praca z uczniem o specyficznych potrzebach.. Termin kursu: od 16.12.2021 r. do 16.02.2022 r. Zapisy na kurs przyjmowane są: do 15 grudnia 2021 r. Program kursu: Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.Dla nauczycieli języka polskiego jako obcego, którzy nie mają możliwości uczestnictwa w naszych szkoleniach proponujemy szkolenia online - webinaria.. Konieczna znajomość jezyka rosyjskiego.. Jeśli jesteś organizatorem takiego szkolenia / konferencji, możesz wprowadzić informację o nim wypełniając formularz kontaktowy.Kursy języka polskiego w Mińsku Polski.pro pilnie zatrudnią lektora języka polskiego jako obcego.. Materiały i narzędzia do nauczania jpjo Platforma e-polish.eu to wyjątkowo bogate źródło różnorodnych materiałów oraz narzędzi do nauczania języka polskiego jako obcego.Szkolenia.. Szybko & bezpłatnie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt