Mamo piszę list do ciebie

Pobierz

[Przerwa instrumentalna] Widzę znów nasz dom, Ciebie mamo w nim.. list do ciebie piszę ciemny jak ta nocCiebie mamo w nim.. To nieprawda mamo,Piszę do Ciebie list, mamo!. Mamo, w sercu cię kołyszę.. Wspominam stary klon, Ciemny i wysoki jak dym.. To nieprawda mamo, jutro wyślę inny list.. A ty mamo śpij jeszcze noc, dobrze śpij o !. list do ciebie pisze ciemny jak ta noc to nieprawda mamo jutro wysle list i bedzie mamo tak jak mialo byc a ty mamo spij.. Za to że obdarzyłaś mnie sercem i rozumem.. poleca 85% 1133 głosów.. O Mamo w sercu cię kołyszę, list do ciebie piszę ciemny jak ta noc.. I tak spokojnie oddycha.. Znowu jesteś przy mnie.. To nieprawda mamo.. czy dojdzie?. !Mamo, wołam twoje imię.. Siedzę w łóżku, a obok śpi ona.. Jest głęboka, ciemna noc, Siedzę w łóżku a obok śpi ona .. Drzewa inne rosną.. Piszę ten list do Ciebie, aby powiedzieć, jak bardzo Cię kocham.. Jak za dawnych lat.. Czy go czytać Będziesz?. Piszę do Ciebie list.. Pisze do ciebie ten list zeby wyrazic moc moich podziekowan za wszytko co dla mnie zrobilas jesteś cudowną i przemiłą osóbką.. jak to okropnie, gdy w słowo po słowie Kładę serce swe, duszę, ach, całego siebie,list do ciebie piszę ciemny jak ta noc.. Zrobiłaś dla mnie tyle dobrego, że nie wiem, kiedy i jak Ci się odwdzięczę.. Poświęciłaś dla mnie swój czas i rezygnowałaś ze swoich przyjemności.Mamo piszę do Ciebie wiersz, Może ostatni, na pewno pierwszy..

Piszę do ciebie ten list.

Jest dobrze, mamo, Tak, jak miało być.. Znowu jesteś przy mnie.. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.. To nieprawda mamo, Jutro wyślę inny list.. [Przerwa instrumentalna] Widzę znów nasz dom, Ciebie mamo w nim.. Mamo w sercu cię kołyszę, list do ciebie piszę, ciemny jak ta noc.. Jest głęboka, ciemna noc, Siedzę w łóżku a obok śpi ona.. jest dobrze mamo, tak jak miało być.. I tak spokojnie oddycha.. Mamo, nie myśl, że się skarżę.. Treść.. Mamo, wołam twoje imię.. Twoja wyrozumiałość jest bardzo duża, zawsze z chęciom mnie wysłuchasz i doradzisz.. /a G/ Dobiega mnie jakaś muzyka, /F Dsus2/ Nie to tylko w mej głowie szum.. I ciszy nikt nie zna tu.. List do ciebie piszę, Ciemny jak ta noc.. Cenię poświęcenie twe przy tym odczuwam dumę.. Wspominam stary klon, Ciemny i wysoki jak dym.. Poświęciłaś się dla mnie, zrezygnowałaś z własnych przyjemności.Teksty piosenek (352221) mamo pisze do ciebie list.. Matulko dałaś mi życie bezcenną duszę.. Może ostatni, na pewno pierwszy.. Dobiega mnie jakaś muzykaMamo piszę do Ciebie wiersz, /a G F Dsus2/ Może ostatni, na pewno pierwszy.. Wspominam stary klon, Ciemny i wysoki jak dym.. Jak za dawnych lat.. Nie wiem, czy dojdzie?. Widzę znów nasz dom, Ciebie mamo w nim.. List do Ciebie - Tymek.Mamo, piszę do ciebie list Mamo, gdy byłaś przy mnie blisko Ty tłumaczyłaś wszystko Jak kręte będą życia drogi Kochana moja mamo Wiem, już nie wrócą tamte dni Gdy całowałaś moje łzy Gdy kołysałaś mnie do snu Mamo, mamo, mamo, kocham cię Najdroższa moja mamo Mamo, mamo, przytul mnie Mamo, droga mamo Mamo, dziś wspomnień .LIST DO M. Lyrics: Mamo piszę do Ciebie wiersz / Może ostatni, na pewno pierwszy / Jest głęboka, ciemna noc / Siedzę w łóżku a obok śpi ona / I tak spokojnie oddycha.Violetta Villas - Do ciebie, mamo - tekst piosenki, teledysk, tłumaczenie..

List do Ciebie Mamuś piszę.

O mamo Widzę znów nasz dom, ciebie mamo w nim, wspominam stary klon, ciemny i wysoki jak dym.. Mamo, w sercu cię kołyszę.. Widzę znów nasz dom.Piszę do Ciebie list mamo.. Mamo, jak to okropnie, gdy słowo po słowie Kładę serce swe, duszę, ach, całego siebie!Mamo piszę do Ciebie wiersz.. Pomagasz mi w trudnych dla mnie .ciebie mamo w nim.. Chciałbym spytać Kwiatka, jak to się u nas wróży listków rwaniem, Ale kwiaty umarły pod śniegu posłaniem I o losie tej kartki żaden mi nie powie!. Znowu jesteś przy mnie.. Mamo, w sercu cię kołyszę.. Jeszcze noc dobrze śpij.. Wspominam stary klon, Ciemny i wysoki jak dym.. Wspominam stary klon, Ciemny i wysoki jak dym.. Jesteś dobrą kobietą w moich oczach świętością.. Wspominam stary klon, Ciemny i wysoki jak dym.. Wspominam stary klon, ciemny i wysoki jak dym.. Jesteś najmilszą i najukochańszą osobą, jaką znam.. Piszę ten list do Ciebie, aby powiedzieć, jak bardzo Cię kocham.. Siedzę, tonę i tonę we łzach, Bo jest mi smutno, bo jestem sam.Ciebie mamo w nim.. Wspominam stary klon, Ciemny i wysoki jak dym.. Filmy.. I tak spokojnie oddycha.. List do ciebie piszę, Ciemny jak ta noc.. Dobiega mnie jakaś muzyka.. Chciałbym spytać Kwiatka, jak to się u nas wróży listków rwaniem, Ale kwiaty umarły pod śniegu posłaniem I o losie tej kartki żaden mi nie powie!.

List do Ciebie Mamuś piszę - YouTube.

Siedzę i tonę i tonę we łzach, Bo jest mi smutno, bo jestem sam.List do kochanej mamy.. "Mamo, smutno tu i obco drzewa inne rosną i ciszy nikt nie zna tu Mamo, nie myśl, że się skarżę żal mi tylko marzeń dziecięcych dni, moich dni Widzę znów nasz dom ciebie mamo w nim wspominam stary".. Jak za dawnych lat.. Żal mi tylko marzeń.. Mamo, wołam twoje imię.. Jest głęboka, ciemna noc.. Dziecięcych dni, moich dni.. To nieprawda mamo,Mamo piszę do Ciebie wiersz, Może ostatni, na pewno pierwszy Jest głęboka, ciemna noc, Siedzę w łóżku a obok śpi ona I tak spokojnie oddycha Dobiega mnie jakaś muzyka Nie, to tylko w mej głowie szum Siedzę i tonę i tonę we łzach, Bo jest mi smutno, bo jestem sam Dławi mnie strach Samotność to taka straszna trwoga Ogarnia mnie, przenika mnieMamo piszę do Ciebie wiersz, Może ostatni, na pewno pierwszy.. /a G F Dsus2/ Siedzę i tonę i tonę we łzach, /a G F Dsus2/List do m. lyrics: mamo piszę do ciebie wiersz może ostatni, na pewno pierwszy jest głęboka, ciemna noc siedzę w łóżku a obok śpi ona i tak spokojnie oddycha tak często.. Zrobiłaś dla mnie tyle dobrego, że nie wiem jak Ci się odwdzięczę ani kiedy.. Dobiega mnie jakaś muzyka, Nie, to tylko w mej głowie szum.. Jak za dawnych lat.. [Przerwa instrumentalna] Widzę znów nasz dom, Ciebie mamo w nim.. Nieraz kłóciliśmy się .Mamo!.

List do ciebie piszę, Ciemny jak ta noc.

Jest dobrze O mamo tak jak miało być, a ty mamo śpij.. Nie, to tylko w mej głowie szum.. Mamo, w sercu cię kołyszę.. Znowu jesteś przy mnie.. /a G F Dsus2/ Jest głęboka, ciemna noc, /a G F Dsus2/ Siedzę w łóżku a obok śpi ona /a G F/ I tak spokojnie oddycha.. Sprawdź słowa piosenki Do ciebie, mamo Violetta Villas, zobacz teledysk.. Mamo, wołam twoje imię.. Matulko dałaś mi życie, bezcenną duszę Kiedy piszę słowa te to mam ciarki na skórze Cenię poświęcenie twe, przy tym odczuwam dumę Za to, że obdarzyłaś mnie sercem i rozumem Jesteś dobrą kobietą, w moich oczach świętością Szkoda czasu i nerw by otaczać się złościąMamo, smutno tu i obcodrzewa inne rosnąi ciszy nikt nie zna tuMamo, nie myśl, że się skarżężal mi tylko marzeńdziecięcych dni, moich dniWidzę znów nasz domci.List do mamy z przeprosinami.. List do ciebie piszę, Ciemny jak ta noc..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt