Przeczytaj zadanie i napisz e mail

Pobierz

W e-mailu do koleżanki ze Stanów Zjednoczonych: • wyjaśnij, dlaczego postanowiłeś(-aś) przygotować tę stronę • opisz stronę internetową, którą przygotowałeś(-aś) • napisz, jak zareagowali Twoi znajomi na wiadomość, że to właśnie Ty przygotowałeś(-aś) tę .Basia napisała do dziadka, ale o czymś zapomniała.. 2021-01-29 10:56:57 Napisz droge z punktu na ulicy bokserskiej (na dole mapki) do pętli autobusowej dla autobusu nr -29 08:14:11E mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. Przeczytaj list dziewczynki i wpisz w puste miejsca odpowiednie wyrazy: moja, cię, ciebie, tobą, twoja, tobie, naszych.Zwróć uwagę, że niektóre wyrazy należy zapisać wielką literą, a niektóre małą.Wykonane zadania wysyłaj mi w wiadomości prywatnej w komunikatorze Messenger jak do tej pory, zaś zadanie 5 na maila: .. 8 pkt - 5.2.2021 (09:22) HEJJJ POMOCY !. Subject: Reading: The Young King-23.03.20-poniedziałek -przeczytaj opowiadanieE-mail jest relatywnie nową formą pisemną, która pojawiła się wraz z powstaniem internetu.. PO ANGIELSKU OD 50 DO 100 SŁÓW Twój kuzyn, który mieszka za granicą, dostał nowe wrotki na dzień swoich urodzin.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Napisz e-mail prosze pomóżcie przeczytaj kolejne zadanie egzaminacyjne.do każdego podpunktu zrób listę słów i wyrażeń,których mógłbyś użyc w swoim e-mailu.Napisz swój e-mail..

Pod wykonanym zadaniem napiszę Ci komentarz.

Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. Uzupełnij Phrase Book (zad.4), następnie przepisz całe zwroty do zeszytu i zapamiętaj!. W razie problemów zawsze możecie napisać do mnie wiadomość prywatną.. Pamiętaj, aby rozwinąć każdy podpunkt i aby zmieścić się w limicie słów.. Zadania z matematyki, tabliczka mnożenia.. Wszystkie zadania wysyłacie do mnie na Messenger lub e-mail: do poniedziałku 06.04.2020 r.Wykonajcie zadania D i E str 73 w ćwiczeniach.. Zrób notatkę.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Jak napisać e-mail w zeszycie.. Przeczytaj wiadomości o czasie Present Perfect ze strony 154 i podane poniżej informacje.. 2021-01-30 09:32:45 Przeczytaj zdania i zdecyduj czy są poprawne czy nie jeśli nie to popraw.. 2.Zadanie: przeczytaj ponownie e mail carla napisz podobny e mail do Rozwiązanie:hahah też to miałam ściągnij po prostu jakiś opis po angielsku z internetu i tyle zero roboty Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.- Fajnie, że napisał-eś/aś I'm sorry I haven't written for so long/ for ages..

3 a I invite ...Przeczytaj zadanie egzaminacyjne i napisz swój e-mail.

e-mailu do kolegi lub koleżanki: -napisz, jakie są twoje wrażenia po pierwszym w twoim życiu doświadczeniu zawodowym,Przeczytaj zadanie egzaminacyjne i napisz swój e-mail.. 8 pkt - 3.2 .Zadanie: magnet 2 podr str 72 zad 16 przeczytaj opis sytuacji i napisz e mail wykorzystaj podane słownictwo Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Przeczytaj zadanie egzaminacyjne i napisz swój e-mail.. Przeczytaj zadanie i napisz e-mail w swoim notesie, dodaj wiele dodatkowych szczegółów, które możesz Każdego roku twoja rodzina spędza wakacje na campingu w pięknym meijscu w Polsce w emeilu do kolegi z wielkiej brytani-Opisz miejsce w którym zwykle się zatrzymujecie-zaproponuj koledze, aby w tym roku wybrał sie z wamiprzeczytaj zadanie egzaminacyjne i napisz swój e-mail .. Szkoła podstawowa.. Pamiętaj, aby rozwinąć każdy podpunkt i aby zmieścić się w limicie słów 2012-11-25 16:38:34; Błagam o pomoc!. treść,która ma się znaleźć w e-mailu:Właśnie wróciłeś z wycieczki do Londynu,gdzie poznałeś mieszkającą tam ciotkę.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. O ile w przeszłości to listy były najpopularniejszym medium w przekazie informacji, o tyle w dzisiejszych czasach to właśnie e-mail jest najczęściej używany, aby przekazać jakąś informację między osobami znajdującymi się w pewnej od siebie odległości.Przygotowałeś(-aś) nową stronę internetową szkoły..

Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.Przeczytaj dialogi i napisz zdania.

5/27 efekt 1 SZYBKO PROSZĘ O ODPOWIEDŹ!. Uwzględnij podane informacje.. Wykonaj poniższe zdania.. Napisz do niego e-mail.. Zadania: 1.Rozszyfruj skrótowce napisz obok, do jakiej grupy je się zalicza (literowce, głoskowce, sylabowce, mieszane):Najlepsza strona do nauki matematyki.. pamieaj aby rozwinać każdy podpunkt i aby zmieścić sie w limicie słów.. Mam zadanie z j.Angielskiego mam napisać E-maila w zeszycie niewiem jak go napisać mój podręcznik do j.Angielskiego to New Adventures morze ktoś mi pomóc ten E-mail jest w podręzcniku na stronie 45 prosze pomocy !Napisz po osiem zdań o Emmie i o Benie.. Zadania z języka angielskiego .. Jeśli wyniknie jakiś problem z zadaniem, jestem do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00.. Właśnie wróciłeś / wróciłaś z zagranicy, gdzie pracowałeś / pracowałaś w barze jako kelner .Hello!. Pozdrawiam serdecznie Anna Pencarska*Zadanie dla chętnych* platforma learningapps.org folder- zadania dla chętnych Zachęcam Was do zadawania pytań.. Właśnie wróciłeś z zagranicy, gdzie pracowałeś w barze jako kelne..

( My napisaliśmy..)Best, Nina Zadanie 2 Przeczytaj zadanie egzaminacyjne i napisz swoją wiadomość e-mail.

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Należy napisać 3 maile z 4.. - Napisz wkrótce.-przeczytaj tekst zadania 1 ze strony 98, wypisz nowe słowa i je przetłumacz -wykonaj zadanie 1 ze strony 98- zapisz tylko odpowiedzi -wykonaj pisemnie całe zdania 3,4,5 ze strony 99 -napisz maila zgodnie z zadaniem 6 ze strony 99-wykonaj str. 33 z ćwiczeń.. 100 słów, minimum 50 2013-05-06 19:18:39; Napisz e-mail po angielsku 50-100słów 2011-10-11 17:28:37Witam, Proszę o pomoc w rozwiązaniu zadania.. E-mail z angielskiego max.. Są ważne!. Przeczytaj informacje o skrótach i skrótowcach (podręcznik Gramatyka i stylistyka s.63-67).. Affirmative (zdania twierdzące) I have written an email..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt