Matura 2019 angielski rozszerzony słuchanie

Pobierz

Zadanie 3.. Wskazówka: uchwyć jedną z sentencji poniżej i dopasuj upuszczając w odpowiednim polu.. Wskazówka: Podczas matury każde nagranie odtwarzane jest dwukrotnie.. MJA-P1_1P-192 poziom podstawowy - arkusz (wersja C) .Matura 2019 z języka angielskiego poziom rozszerzony.. Zachęcamy do zapoznania się z arkuszem maturalnym z języka angielskiego z roku 2020.. (5 pkt) Usłyszysz dwukrotnie wywiad z wynalazcą.. Arkusz z angielskiego na poziomie podstawowym oraz arkusze z poprzednich egzaminów wraz z nieoficjalnymi rozwiązaniami znajdziecie w naszym raporcie "Matura 2019.MJA-R1_1P-192 poziom rozszerzony - arkusz (wersja A) + transkrypcja + zasady oceniania + nagrania MJA-R1_7P-192 poziom rozszerzony - arkusz dla osób niesłyszących + zasady oceniania MAD-R1_1A-192 poziom dwujęzyczny - arkusz (wersja A) + transkrypcja + zasady oceniania + nagraniaEnglish 4 Matura - Portal dla osób chcących aktywnie komunikować się w języku angielskim, a w szczególności dla maturzystów przystępujących do egzaminu w maturalnego na obu poziomach.. Wskazówka: Każde nagranie odtwarzane jest dwukrotnie.2019 Arkusz zawiera informacje prawnie chronione do momentu rozpoczęcia egzaminu.. Strona .. odpowiedzi do części słuchanie odpowiedzi do tekstów i środków językowych Poziom rozszerzony 2022: .. 2019: poziom rozszerzony / transkrypcja / odpowiedzi 2018: poziom podstawowy / transkrypcja / odpowiedziTesty dla maturzystów przygotowujących się do matury..

Arkusz maturalny: angielski rozszerzony.

Do ćwiczeń ze słuchu dostępne są nagrania audio.. Mieli na to dwie i pół godziny.. MPO-P1_1P-192 poziom podstawowy .. Dane_PR2.ZIP poziom rozszerzony - archiwum z plikami do arkusza część II.. Po południu we środę maturzyści pisali egzamin z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym.. Zanim nauczysz się mówić, naucz się zatem słuchać.. Zadanie 3 - słuchanie.Matura 2019 z języka angielskiego poziom rozszerzony.. język angielski - rozumienie ze słuchu - zadania na poziomie rozszerzonym.. 1.2.Słuchanie i rozumienie są podstawą do mówienia w języku obcym.. Z testem na poziomie podstawowym maturzyści mierzyli się w środę 8 maja od godziny 9.00.. Odpowiedzi przygotowane przez .Matura z języka angielskiego 2020.. Rozwiązania z języka angielskiego 8.05.2019 Edukacja Echo Dnia 8 maja 2019, 17:58Matura 2020: Publikujemy arkusz zadań i odpowiedzi z angielskiego na poziomie rozszerzonym!. Z nami skutecznie przygotujesz się do matury z języka angielskiego, poznasz gramatykę i słownictwo angielskie.Zadania angielski, matura - wskazówki, odpowiedzi.. Zakreśl literę A, B albo C.. Do ćwiczeń ze słuchu dostępne są nagrania audio.Angielski słuchanie 1 matura maj 2017 - "nowa" matura z języka angielskiego poziom rozszerzony..

Liczba pytań: 48.Matura angielski rozszerzony 2019.

Rozumienie ze słuchu zadanie 3 - poziom rozszerzony.. Angielski rozszerzony słuchanie ćwiczenie 1 matura maj 2019 - pierwsze ćwiczenie na słuchanie.. Egzamin w nowej formule z odpowiedziami.Nagranie audio matura 2019 język angielski poziom rozszerzony.. Testy z matematyki, angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego i rosyjskiego.Strona startowa > Egzamin maturalny > Egzamin maturalny w Formule 2022 > Materiały dodatkowe > Przykładowe arkusze > Język angielski (poziom podstawowy i rozszerzony) Zestawy zadań dla uczniów bez dysfunkcji oraz uczniów z dysleksją rozwojową (A1)Matura język angielski - maj 2017 - poziom rozszerzony - odpowiedzi.. Przejdź do: Testy maturalne z angielskiego Przejdź do: Arkusze maturalne z angielskiego.. - RMF24.pl - Tysiące maturzystów zmierzyło się dzisiaj z egzaminem z języka angielskiego na .Matura z języka angielskiego 2019 Zachęcamy do zapoznania się z arkuszem maturalnym z języka angielskiego z roku 2019.. Zadanie 1.. Arkusz PDF, transkrypcja, odpowiedzi i nagranie:Nagranie audio matura 2019 czerwiec język angielski poziom rozszerzony..

Język angielski.

(0-3 pkt) Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.. Ćwiczenia są interaktywne i możesz od razu po wykonaniu ćwiczenia sprawdzić się.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. Po dopasowaniu wszystkich wypowiedzi naciśnij przycisk Sprawdź , który pojawi się później.Angielski rozszerzony słuchanie 3 matura maj 2019 - listening 3 matura z języka angielskiego w nowej formule.. Arkusz do tego nagrania znajdziesz tutaj: roku szkolnym 2018/2019 formuŁa od 2015 ("nowa matura") jĘzyk angielski poziom rozszerzony zasady oceniania rozwiĄzaŃ zadaŃ arkusz mja-r1 maj 2019Matura 2019: Angielski rozszerzony - arkusz CKE i odpowiedzi Arkusz CKE z języka angielskiego (poziom rozszerzony) wraz z proponowanymi odpowiedziami publikujemy poniżej.. Język polski.. Liczba zadań: 12.. Ćwiczenia są interaktywne i możesz od razu po wykonaniu ćwiczenia sprawdzić się.. Plik audio jest dostępny bezpłatnie po zalogowaniu.Matura 2019 język angielski poziom rozszerzony nagranie - YouTube.Matura język angielski 2019 maj (poziom rozszerzony) - Arkusze CKE, Operon - matura, egzamin ósmoklasisty, egzamin gimnazjalny.. Darmowe teksty do pobrania.matura z angielskiego 2022 zadania porady testy arkusze materiały Toggle navigation Enset.pl.. Zakreśl jedną z liter: A, B, C albo D..

przedmiot: język angielski - poziom rozszerzony.

Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. Plik audio jest dostępny bezpłatnie po zalogowaniu.Angielski podstawowy uczniowie zdawali trzeciego dnia matury 2019..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt