Charakterystyka znaku wodnika

Pobierz

Osoby spod tego znaku są wynalazcami, odkrywcami, mocno uduchowieni.Znak Wodnik Charakterystyka Osoby, urodzone w znaku Wodnika, określane są mianem wizjonerów.. Potrafi być czułą żoną, a zaraz potem drapieżną kochanką, życie z nią nie jest nudne.. Niektóre znaki zodiaku są wprost stworzone do bycia przyjaciółmi lub partnerami, inne nie powinny przebywać w pobliżu siebie, ponieważ może się to skończyć źle dla obu osób.Wodnik jest bowiem koleżeński, życzliwy, lojalny.. Wodnik ucieka też od rutyny, charakteryzuje się wysokim poziomem inteligencji i dba o samorozwój.. Planetą władającą Wodnikiem są Uran i Saturn.Znak zodiaku Wodnik oznacza, że osoby urodzone w tym terminie są bardzo niecierpliwe, bywają krótkowzroczne, albo nawet nierozsądne.. Zazwyczaj otacza je wielkie grono znajomych i przyjaciół.. Nie lubią tego co już sprawdzone.. Cechy charakterystyczne dla osób z tego żywiołu omówiono wcześniej - patrz Bliźnięta.Cechy charakteru zodiakalnego Wodnika Każdy zodiakalny Wodnik jest osobą ceniącą sobie wolność i bardzo niezależną.. Wodniki są ciekawe świata, otwarte na wiedzę i pragną poznać wszystkie tajemnice.Wodnik to jedenasty astrologiczny znak zodiaku.. Wodnik ma specyficzne myśli i sposoby postępowania i za nic w świecie z nich nie zrezygnuje.. Ludzi o świeżym, fantastycznym spojrzeniu na stare sprawy i tradycje..

Charakterystyka znaku zodiaku.

Nikt, tak jak Wodniki, nie wybiega myślami w przyszłość i nikt tak jak one nie jest otwarty na odkrywanie nowych dla siebie rzeczy.. Osoby urodzone pod znakiem Wodnika są ciekawe świata, uzdolnione, lubią eksperymentować i wymyślać rewolucyjne idee.. Wodnik nigdy nie zrozumie konserwatyzmu i dogmatyzmu - dla niego są pozbawione sensu, niemoralne i ogromnie niebezpieczne dla ludzkości.Charakterystyka ogólna Jedenasty znak zodiaku patronuje osobom najbardziej uduchowionym i ekscentrycznym spośród najbardziej uduchowionym i ekscentrycznym spośród całego niebieskiego zwierzyńca.. Jest niezwykle ciekawa, interesuje się wieloma rzeczami, ma rozliczne hobby.Znaki zodiaku skrywają wiele tajemnic.. Prawdziwi geniusze, konstruktorzy, wynalazcy, odkrywcy to przedstawiciele tego znaku zodiaku .Cechy charakteru zodiakalnego Wodnika.. Znaki zodiaku - daty, cechy charakteru, najważniejsze wady i zalety, powiązania z planetami oraz żywiołami.. Inna cecha Wodnika to koleżeńskość, życzliwość i wierność.. Sprawy życia seksualnego traktuje Wodnik trochę marginesowo, aczkolwiek w niektórych okresach życia jest zdolny do nadużywania swych możliwości.Wodnik - charakterystyka znaku Człowiek Wodnik jest ambitny i bardzo łatwo popada w skrajne emocje.. Daje on swoim dzieciom takie cechy charakteru jak dociekliwość, próba zrozumienia istoty wszystkiego, co istnieje, a także umiejętność dzielenia się z otoczeniem przeżywanymi doświadczeniami i doznawanym pięknem.Charakterystyka twojego znaku zodiaku dla: Wodnik..

Znaki zodiaku - daty, charakterystyka, powiązania.

Znaki zodiaku to system 12 znaków, w które kolejno wstępuje słońce podczas swojej corocznej wędrówki po niebie.. Żywiołem Wodnika jest powietrze, a planetą rządzącą Uran.. Wodnik związany jest z Jedenastym Domem, Domem pełnym przyjaźni, planów, marzeń i nadziei!. Przypisuje się go osobom urodzonym podczas gdy Słońce było w tym znaku, to znaczy na odcinku ekliptyki pomiędzy 300° a 330° długości ekliptycznej.. Poznaj swój horoskop, by móc skuteczniej zmieniać życie na lepsze.Szczegółowa charakterystyka Wodnika wskazuje na to, że osoby urodzone pod tym znakiem uwielbiają nowości.. Każdy ze znaków zodiaku jest astrologicznym patronem osoby urodzonej w danym czasie; najczęściej jest to okres miesiąca.. Długość ta wypada między 19/20 stycznia a 18/19 lutego - dokładne ramy czasowe zależą od rocznika.W znaku Wodnika rodzi się statystycznie najwięcej oryginałów i rewolucjonistów.. Wodnik: Dekady.. Spotkania z wodnikiem są uzależnione z reguły od jego nastroju.. Czasami, gdy na coś się uprze lub pokocha jakieś hobby czy nurt, bardzo blisko mu do fanatyzmu w owej kwestii.Szczegółowa charakterystyka Wodnika Wodnik ceni sobie wolność i niezależność, wciąż poszukuje niekonwencjonalnych rozwiązań, rzeczy, które można na nowo odkryć - poświęca się im w całości..

Panie spod tego znaku są kapryśne i zmienne jak pogoda w marcu.

Jest to 11 znak zodiaku, wchodzący w skład trygonu Powietrza (do którego należą również zodiakalne Bliźnięta i Wagi).W znaku tym spotykamy jednak, aczkolwiek rzadko, jaskrawe odchylenia od typu przeciętnego.. Są pod tym względem najmniej sympatyczne ze wszystkich znaków Zodiaku.. Wodnik zawsze służy im radą, pomaga w rozwiązywaniu cudzych problemów, na co pozwala mu wysoko rozwinięta zdolność współodczuwania.Wśród przedstawicieli znaku Wodnika najczęściej spotyka się wypadki szczerej przyjaźni, pozbawionej egoizmu i samolubstwa.. Nie znosi ograniczania w jakiejkolwiek dziedzinie.. Bywa wybredny, jednak z dobrym humorem będzie się cieszył niemal ze wszystkiego.Cechy charakteru zodiakalnego Wodnika Człowiek urodzony pod znakiem Wodnika cechuje się niezależną osobowością - nie lubi konserwatyzmu i ograniczeń nakładanych przez społeczeństwo.. Ale są też przekorne i uparte, a w kontaktach towarzyskich trochę wycofane.Znak zodiaku wodnik charakteryzuje się wrażliwością na otaczający go świat, z łatwością nawiązuje nowe znajomości i bliższe relacje, które mogą trwać nawet całe jego życie.. Każdy z nich jest inny i każdy ma swoje wady, jak i zalety..

Najodpowiedniejszym metalem dla osób urodzonych w tym znaku jest platyna.

Znak zodiaku Wodnik mówi o tych osobach, że są bardzo lubiane, ponieważ w stosunku do innych osób odnoszą się niezwykle przyjacielsko.Horoskop Wodnik - charakterystyka znaku zodiaku.. Chce być za wszelką cenę uwodzicielska, a jednocześnie zagadkowa.Wodnik.. Wodnik (23 września - 22 października) Wodnik to znak zodiaku, który wycofuje się w życiu ze wszystkiego, do czego ktoś próbuje go zmuszać.. Trzeba być czujnym i doskonałym obserwatorem, żeby wiedzieć, jaki humor aktualnie ma nasz wybranek.. Szczegółowa charakterystyka Wodnika wskazuje na to, że jest to osoba, która lubi wybiegać myślami w przyszłość.Dla Wodnika jedną z najważniejszych rzeczy w życiu jest poczucie wolności.. Włada nim planeta Uran - planeta zmian!. Nigdy nie wiadomo, co za chwilę strzeli do głowy pani Wodnik, Może dla zrekompensowania tej wady panie Wodnik są powabne, kobiece i czarujące.. Ich szczęśliwym kolorem jest błękit, a kamieniami szafir, turkus i ametyst.. Szczęśliwym metalem jest ołów, kamieniem zaś szafir.. Rządzi nią planeta Wenus.Wodniki obchodzą urodziny między 20 stycznia a 18 lutego; Wodnik to znak trygonu Powietrza, razem z Bliźniętami i Wagami; Osoba spod tego znaku jest żądna wiedzy, doświadczeń i zmian; Osoby spod znaku Wodnika przychodzą na świat między 20 stycznia a 18 lutego.. Nie interesują go utarte, sprawdzone rozwiązania - szuka rzeczy nowych, niekonwencjonalnych, jeszcze niesprawdzonych, które będzie mógł na nowo odkrywać i testować.Kobieta spod znaku Wodnika To ciekawa, atrakcyjna kobieta, która niejednym potrafi zaskoczyć.. Pierwsza dekada rozpoczyna się 21 i kończy 30 stycznia.. Jego poglądy, wyrozumiałość i cierpliwość względem innych sprawiają, że wodnik to idealny przyjaciel - zawsze pomoże w potrzebie, wesprze i doradzi w trudnych sytuacjach.Osoby spod znaku Wodnika są bardzo otwarte, gotowe na zawieranie nowych znajomości, ciekawe świata i ludzi.. Jako przykład można wymienić sławnych podróżników: Sven Hedina (ur. ), u którego słońce jest na granicy Ryb i Wodnika oraz Livingstona (ur. ), mającego słońce na granicy Ryb i Barana.Zodiakalny Wodnik - charakterystyka.. Wodnik należy do trygonu powietrza.. Znak zodiaku charakteryzuje daną osobę, opisuje jej najważniejsze .Osoby urodzone w znaku Wodnika przyporządkowane są żywiołowi Powietrza..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt