Test znajomości lektury krzyżacy

Pobierz

Moje przemyślenia na temat Jana Pawła II.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSeriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. 2011-10-31 20:45:01 Mieliście sprawdzian ze znajomości lektury "Romeo i Julia"?. Test wiedzy o powieści Henryka Sienkiewicza "Krzyżacy" .Szczegółowy i szablonowy test ze znajomości lektury!. Sprawdź swoją wiedzę.. Test rozwiązywano: 79946 razy.. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a .. "Krzyżacy" - test znajomości lektury.. Sprawdź swoją wiedzę na temat książki ,,Krzyżacy" .. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka przyjazn anime sherlock.harlan coben test o serialu tomb raider show biznes test z języka niemieckieg test z romantyzmu test o sporcie test o samochodach must be the music marylin monroe polska remi podstawówka little britain nie jest trudny!. 2010-03-23 15:32:35Pinokio - test z treści lektury - Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test lektury - TEST "DZIECI Z BULLERBYN" - Balladyna - test ze znajomości lekturyKrzyżacy TomI W Tyńcu, w gospodzie "Pod Lutym¹ Turem²", należące do opactwa, siedziało kilku lu-dzi, słucha ąc opowiadania wo aka bywalca, który z dalekich stron przybywszy, prawił im o przygodach, akich na wo nie i w czasie podróży doznał..

Test ze znajomości lektury- "Krzyżacy".

Lotnik znalazł się na pustyni a) z powodu awarii samolotuHenryk Sienkiewicz Krzyżacy Tom I Rozdział pierwszy 1.. Lektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia.. Przeskakując co drugą literę, zaczynając od pierwszej, wykreśl imię psa - bohatera lektury.Zapoznajcie się z odpowiedziami do testu dotyczącego lektury Krzyżacy, Henryka Sienkiewicza.. fani rocky quiz test z języka niemieckieg harry potter muzyka test z dziadów tak to leciało dokończ te george r.r .Celem testu jest sprawdzenie znajomości lektury przez uczniów.. Rozpocznij test.. Człek był brodaty, w sile wieku, pleczysty, prawie ogromny, ale wychudły; włosy nosił ujęte .. Opracowała: B. Audycka74% Krzyżacy- test z lektury; Polecane teksty: 80% List do Rejenta w sprawie jego konfliktu z Cześnikiem.. To bez wątpienia jedna z najsłynniejszych polskich powieści historycznych.. 84% Jan Paweł II.. :D Pozdrawiam.. Czy Zbyszko, Danusia i Jagienka to bohaterowie, których losy dobrze znasz?. Szukaj.. Znajdziecie tu potrzebne odpowiedzi kompletnie za darmo.Mały Książę - opracowanie lektury; Plan wydarzeń do lektury "Krzyżacy" George Orwell - Rok 1984 - Krótkie opracowanie lektury; Opracowanie Lektury "Opowieści z Narnii,Lew Czarownica i Stara Szafa" Opracowanie lektury: nowela Henryka Sienkiewicza "Sachem": problematyka, plan treści, postaciTemat: Test ze znajomości lektury "Mały Książę"..

Krzyżacy - test znajomości lektury.

2 lata temu.. Nie chcę, żebyś zrozumiał mnie źle ale, jeszcze raz przeczytaj lekturę, a na drugi raz przemyśl uważnie to co napiszesz, bo podasz błędne odpowiedzi i ktoś czytając twój test zrobi te same błędy na kartkówce i dostanie gorszą ocenę.. Ten ten test powie ci jak dobrze zapamiętałeś tę niekoniecznie wszytkim przypadającą do gustu książkę.. 2010-12-28 21:50:22 Mieliście już sprawdzian z lektury " Krzyżacy " ?. Podobne działy.. Rozwiąż test!Potrzebujesz szybkiego testu o lekturze?. Test Krzyżacy prosze o odpowiedzi.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury KarolciaDział - test z lektury Krzyżacy.. Sprawdzone hasła:Krzyżacy, aby wziąć Danusię w niewolę, posłużyli się podstępem z listem, w którym donieśli, że: Jurand bardzo za nią tęskni, Jurand żeni się z Jagienką i zaprasza na ślub, dJuranda przytłukły w pożarze belki i na wpół oślepł, Jurand był chory.Jest jeszcze tego trochę.. Quizy o książkach "Krzyżacy".. Jej popularność.. Quizy o książkach "Krzyżacy" - jak dobrze pamiętasz lekturę?Szkolnictwo.pl - test, testy wiedzy, platforma edukacyjna, podręczniki onlinePlik Krzyżacy test sprawdzający znajomość lektury.docx na koncie użytkownika straszny_chomik • folder sprawdziany • Data dodania: 19 mar 2013Pisaliście sprawdzian znajomości lektury" opowieści wigilijne " ?. Karta pracy,,Dziewczynka z zapałkami"- karta pracy 1.Co sprzedawała bohaterka opowiadania?.

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

odpowiedzZobacz 5 odpowiedzi na zadanie: Test Krzyżacy prosze o odpowiedzi.. Czy dobrze znasz tę historyczną powieść?. Testy: Lektury szkolne.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury KrzyżacyTest z lektury Henryka Sienkiewicza pod tytułem Krzyżacy.. To Henryk Sienkiewicz (pseudonim Litwos), jeden z czołowych i najpopularniejszych polskich pisarzy pozytywistycznych, autor głośnych powieści historycznych, między innymi Trylogii (Ogniem i mieczem, Potop, Pan Wołodyjowski) i Quo vadis.W 1905 roku został noblistą.Najbardziej kompletny test z lektury Karolcia jaki znajdziesz w sieci.. Statystyka testu.. Odpowiedz na pytania dotyczące fabuły i bohaterów Krzyżaków Zawiera 35 pytań.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. 13 V 2020 r. - sprawdzenie znajomości treści lektury Proszę rozwiązać test, rozwiązany test lub odpowiedzi wszyscy odsyłają do 13 V 2020 r. do godz. 12.00 1.. Lektury szkolne.. Szkoła podstawowa .Najbardziej kompletny test z lektury Krzyżacy jaki znajdziesz w sieci.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Henryk Sienkiewicz, "Krzyżacy" - czy nawet trudne pytania nie zdołają zbić Cię z pantałyku?. Ilość pytań: 24.. Krzyżacy.. - bombki, - zapałki, - kartki świąteczne, .Test sprawdzaj ący znajomość przeczytanej lektury szkolnej - "Krzy żacy" Henryka Sienkiewicza ..

"Dziewczynka z zapałkami" - test znajomości lektury.

pdf_Test sprawdzaj.cy znajomo.. przeczytanej lektury szkol.1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy: a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) W akademii uczyło się: a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch uczniów c) dwudziestu czterech uczniów d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4 .Krzyżacy Henryka Sienkiewicza Kto jest autorem powieści Krzyżacy i co o nim wiesz.. O autorze.. W Tyńcu, w gospodzie "Pod Lutym Turem ", należącej do opactwa, siedziało kilku ludzi, słuchając opowiadania wojaka bywalca, który z dalekich stron przybywszy, prawił im o przygodach, jakich na wojnie i w czasie podróży doznał..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt