Kartkówka z lektury w pustyni i puszczy

Pobierz

Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.TESTY I MATERIAŁY W pustyni i w puszczy (sylvia112) • pliki użytkownika nazgull1 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Henryk Sienkiewicz W pustyni i w puszczy.jpg, karta odpowiedzi w pustyni.docW pustyni i w puszczy ukazywała się w odcinkach w "Kurierze Warszawskim" w latach , po raz pierwszy jako całość została wydana w 1911 roku.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7920 razy Średnia ocena:W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. 2011-09-21 15:31:25 Jakie są pytania na teście z lektury : W pustyni i w puszczy ?. 2011-12-11 18:00:36 Jakie będą pytania mniejwięcej z lektury "W pustyni i puszczy " ?. Tekst do zadań 1-11 -Wiesz, Nel - mówił Staś Tarkowski do swojej przyjaciółki, małej Angielki - wczoraj przyszli zabtie (policjanci) i aresztowali żonę dozorcy Smaina i jej troje dzieci - tę Fatmę, która już kilka razy przychodziła do biura do twojego ojca i do mego.Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. merken in "Meine Apps"W Pustyni i w Puszczy Quiz Wiedzy..

W pustynii i w puszczy.

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania .Test z lektury w pustyni i w puszczy, czy te pytania mogą być na kartkówce?. Jesteś molem książkowym?. W pustyni i w puszczy - test 65 pytań jednokrotnego wyboru Test.Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. Krótki - "W pustyni i w puszczy" - W pustyni i w puszczy - W pustyni i w puszczy.. Rozwiąż test!a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Lista pytań z lektury W pustyni i w puszczy.. Sprawdzian przygotowany dla klasy V.Problematyka.. Rozwiąż test.. "w pustyni i w puszczy" odpowiadjcie na pytania 2011-11-02 13:33:57 "W PUSTYNI I W PUSZCZY " 2010-03-10 18:08:40 JAKIE MIELIŚMY PYTANIA NA KARTKÓWCE Z LEKTURY " W PUSTYNI I W PUSZCZY " ?. Spróbuj zdobyć w tym quizie więcej niż 7 punktówTest: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

wg Ldengusiak.. Od prawie stu lat cieszy się wielką popularnością wśród młodzieży, która z zapartym tchem śledzi pasjonujące przygody Stasia Tarkowskiego i Nel Rawlison.W Pustyni i w Puszczy - krótki test, test z lektury Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt.. Kapitan Glen i doktor Clary.Plan wydarzeń "W pustyni i w puszczy" - W pustyni i w puszczy - mapa by Z.. 16 pytań Lektury szkolne KoteczkiTest z lektury pt. "W pustyni i w puszczy" :') Sprawdź swoją wiedzę z tej książki!. Odpowiedz.Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczy, poziom trudny''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: W pustyni i w puszczyPytania do sprawdzianu z lektury "W pustyni i w puszczy" HENRYK SIENKIEWICZ: "W PUSTYNI I W PUSZCZY .. Staś otrzymał chininę dla chorej Nel, dostali też jedzenie, herbatę, broń proch, kompas itp. 5.. 2013-03-06 13:42:57Bohaterowie "W pustyni i w puszczy" ostatnidzwonek.pl, Staś Tarkowski - jeden z dwójki głównych bohaterów, czternastoletni Polak, syn uczestnika powstania styczniowego - Władysława Tarkowskiego..

Rozwiąż test!Sprawdzian z lektury "W pustyni i w puszczy" I.

Życzę miłego rozwiązywania.. Był to zielony, uprawny, urodzajny pas wzdłuż rzeki Nil.. Sprawdź, ile pamiętasz!. pomocy !. Książka H. Sienkiewicza W pustyni i w puszczy jest powieścią podróżniczo-przygodową, w której przedstawione zostały niezwykłe losy dwojga przyjaciół w Afryce.. Inne tryby testu.. 10 punktów do zdobycia!. Pytania zawarte w teście.Test z lektury: "W pustyni i w puszczy" .. Możesz śmiało przystąpić do sprawdzianu z lektury w szkole i niczego nie musisz się obawiać.. Rozwiaż quiz, sprawdź swoją wiedzę o lekturze i utrwal wiadomości ze szkoły!Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Skierowana do młodego czytelnika ukazuje szeroki opis realiów Afryki — jej kultury, konfliktów, a także przyrody.Pustynia Libijska Pustynia Libijska była bardzo piękna.. Wraz z ojcem inżynierem pracującym przy budowie kanału przebywa w Egipcie.Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasterawiedza z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTrudny test z lektury W pustyni i w puszczy, pytający o najdrobniejsze szczegóły..

... Test z lektury "W pustyni iw puszczy" Przebij balon.

Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. W niektórych miejscach - tam, gdzie był dostęp do rzeki - rozciągały się wioski, położone w znacznej odległości od siebie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt