Test charlie i fabryka czekolady szczegółowy

Pobierz

Violet Beauregarde; August Gloop; Mike Teavee; Sprawdź się w poniższych tematach: Czy znasz te bajki?. Z powodu szpiegów.. Czwórka dzieci i ich opiekunowie opuszczają fabrykę.. Z powodu wyjazdu.. Wybierz i zakreśl właściwą odpowiedź.. Opowieści dziadka Joe o fabryce czekolady i jej właścicielu.. Powodzenia!. U góry znajdziesz quiz Charlie i fabryka czekolady 2.Charlie i fabryka czekolady - przetestuj swoją wiedzę.. Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.Charlie i fabryka czekolady.. 4kl-Charlie-i-fabrykaCharlie i fabryka czekolady.. A. kończy się krwawą zemstą.. Jest z czego wybierać!Charlie i fabryka czekolady 2005 cda cały film Większość kolacji w domu Bucketów to cienki kapuśniak, którym mały Charlie z radością dzieli się ze swoją matką, ojcem i wszystkimi dziadkami.. Klasyki baśni w Quizie.Plik test charlie i fabryka czekolady szczegółowy.pdf na koncie użytkownika pollardbryson • Data dodania: 21 wrz 2018 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test dla klasy 4. a) August Gloop b) Charlie Bucket c) Veruca Salt d) Violet Beauregarde e) Mike Teavee 2) Czym zajmuje się ojciec Charliego?.

Charlie i fabryka czekolady DRAFT.

W zależności od możliwości klasy niektóre zadania mogą okazać się zbyt trudne lub zbyt czasochłonne.. Z powodu bankructwa.. 1) Jak nazywał się główny bohater lektury ?. a) Fredy b) Willy c) Brody d) Matt 2) Czym zawodowo zajmuje się tata Charliego?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Aktywuj CDA Premium aby wyłączyć reklamy Zamknij reklamę aby wznowić odtwarzanie × Czy nadal oglądasz?. 8 Super!Test ze znajomości lektury "Charlie i fabryka czekolady" Roalda Dahla.. Lektura "Charlie i fabryka czekolady" jak każda dobra książka.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test dotyczący książki pt. ,,Charlie i fabryka czekolady''.. 1p.Witaj na stronie Quizz.pl.. pytanie 1 z 10.. #charlieifabrykaczekolady #roalddahl #lektury #lekturyszkolne.. Lot windą ponad dachem fabryki.. 74% average accuracy.Charlie i fabryka czekolady - test znajomości lektury.. Opis testu.. Rozwiąż test!CHARLIE I FABRYKA CZEKOLADY - Test.. c)sześcioro dorosłych + dziecko.. Ubogi Charlie Bucket znajduje jeden z pięciu złotych biletów, który umożliwia mu zwiedzenie ogromnej fabryki czekolady.. *.70.29) 2021-06-07 20:40:44 0 @anonim138: Ale to przecież starsza wersja OdpowiedzPlan wydarzeń "Charliego i fabryki czekolady"..

z lektury: "Charlie i fabryka czekolady" - Test.

Uczeń: opowiada o wydarzeniach fabuły oraz ustala kolejność zdarzeń i rozumie ich wzajemną zależność (I.1.7), c)w niedużym domku na skraju miasta.. Budowa pałacu dla hinduskiego księcia.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.Dokończ zdanie.. Włącz konto premium na 14 dni za darmo Dlaczego widzę ten komunikat?. Potrzeba skromności, delikatności i przede wszystkim najważniejsza jest miłość.Premiera: 04 kwiecień 2019Godzina: 10.00 — te straszne, śmieszne, dramatyczne, romantyczne i wszelkie inne — wywołują w nas emocje, których nie zaznamy nigdzie indziej.. Tagi #charlieifabrykaczekolady #roalddahl #lektury #lekturyszkolne Inne tryby testu.. Autorem książki "Charlie i fabryka czekolady" jest: Preview this quiz on Quizizz.. Przedstawienie Charliego Bucketa i jego rodziny.. Tajemniczy robotnicy fabryki.Roald Dahl Charlie i fabryka czekolady Temat: Zwiedzamy fabrykę czekolady Willy'ego Wonki Scenariusz lekcji dla klasy 5 (czas realizacji - 2 godziny lekcyjne) Cele wynikające z podstawy programowej.. Nauczyciel musi ewentualnie dokonać wyboru zadań, dopasowując je do zespołu klasowego.. Z powodu bankructwa.. Legenda o świętym Aleksym.Quiz wiedzy o lekturze "Charlie i fabryka czekolady" Roalda Dahla.. Wyłącz wyciszenie.. Test z lektury "Charlie i fabryka czekolady" Roalda Dahla..

"Charlie i fabryka czekolady" - konkurs klasowy.

a) stróżowaniem w fabryce b) produkcją tubek pasty do zębów c) produkcją czekolady d) choinkami e) nwm 3) O co .Test z lektury: "Charlie i fabryka czekolady".. Wskaż te cechy świata przedstawionego w utworze, które mają charakter konwencjonalny, typowy dla sielanki.. Rozwiąż test.. Tu możesz się sprawdzić!. Powodzenia, Detektyw @ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraLatarnik test z treści.. Odwołaj się do sielanki Laura i Filon Franciszka Karpińskiego oraz do obrazów epoki.. Na początku poznajemy dziadków głównego bohatera - Charliego Bucketa [czytaj: czarciego baketa], czyli Joe i Josephine (rodzice ojca chłopca) oraz Georga i Georginię (rodzice mamy), a także rodziców pana i panią Bucket oraz głównego bohatera.Słabe, Willy Wonka i fabryka czekolady jest gorsza od Charlie i fabryka czekolady :| Odpowiedz anonim29 (*.. c)w fabryce pasty do zębów.. "Charlie i fabryka czekolady" to powieść, która posiada jednak coś więcej niż standardowe lektury dla dzieci.. pawelbucko100_34899.. "Pojawia się Charlie".. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Roald Dahl "Charlie i fabryka czekolady" Naciśnij przycisk "Zacznij test".. 1) Jak ma na imię główny bohater, właściciel fabryki?. Kto z bajki "Charlie i fabryka czekolady" żuł gumę przez cały dzień?.

Test z lektury "Charlie i fabryka czekolady".

anuluj.. Charlie i jego rodzina zamieszkują w fabryce.Charlie i fabryka czekolady - streszczenie szczegółowe.. Przewiń.. tak nie pomiń Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?. c)dziadek George i babcia Georgina.. 10 punktów za dobrą odpowiedź, 0 za złą odpowiedź.. Autorem książki "Charlie i fabryka czekolady" jest: "Charlie i fabryka czekolady"_TEST Z LEKTURY_Klasa 4.. Ich dom jest mały, pochylony i niezbyt ładny, lecz z całą pewnością nie brakuje w nim miłości.Charlie i fabryka czekolady.. Potencjalne problemy.. Chłopcy z Placu Broni.. Posiada morał, niezwykle widoczny i dający do myślenia.. B. kończy się szczęśliwie.. Z powodu powodzi.. Z powodu pożaru.Roald Dahl, "Charlie i fabryka czekolady" - chociaż nad tym quizem unosi się słodki zapach czekoladowych wyrobów, to jednak przejść go zwycięsko nie będzie wcale łatwo.. Propozycja pana Wonki, by Charlie przejął po nim fabrykę.. OTWÓRZ (HTML5).26. c)dziadek George i babcia Józefina.. 404 Not found: Nie znaleziono podanego wideo.. Charlie zostaje zwycięzcą konkursu.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt