Test ze znajomości ten obcy

Pobierz

A - Zalewska B - Pietrzyk C - Miller D - Ubyszówna/Ubyszowa 3.. Jak miaB na nazwisko Marian?. • W Warszawie • W Krakowie • We Władysławowie • W Tczewie 3.. - w lipcu, Gdzie odgrywała się akcja?. - Ubyszówna, Jaki był dzień w którym zaczęła się akcja?. Rozpocznij test.Irena Jurgielewiczowa, "Ten obcy" - czy nawet wysoki poziom pytań nie zdoła Cię pokonać w sprawdzianie znajomości tej książki?. Napiszcie pliss;* Napiszecie mi przykład bo nie przeczytałam proszee;*Plik test ze znajomości lektury ten obcy.pdf na koncie użytkownika prvikram • Data dodania: 18 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. 2.Miejsce akcji to: A. wieś Młynówka C. okolice Wrocławia.. a)że będzie się codziennie mył i pomagał mamusi b)że będzie grzecznym, dobrym synem i wróci do szkoły c)że zawsze będzie się uśmiechał i zaprzyjaźni się ze Świerszczem 17.. Przygotowanie do klasówki i sprawdzianu.. Akcja powiesci toczy sie: A. przed wojna C. na przelomie lat 50/60-tych B. po wojnie D. na przelomie lat 80-tych 2.Miejsce akcji to: A. wiesTen obcy Test ze znajomo[ci lektury.. Zapraszamy!. W jaki sposób Zenek wyznał Uli miłość?. Quiz, ktory przegladasz jest.. Ten Obcy - przetestuj swoją wiedzę.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy..

3.Test ze znajomości lektury - "Ten obcy".

w etowie.Test z lektury: Ten Obcy".. Olszyny.. Jak .Ważne: Test Your English Test your English jest poglądowym testem językowym podającym ogólną ocenę poziomu angielskiego na podstawie 25-pytaniowego testu - nie jest więc egzaminem Cambridge English i nie może służyć jako formalne potwierdzenie znajomości języka na danym poziomie.Komunikat Państwowej Komisji ds. Poświadczania Znajomości Języka Polskiego jako Obcego w sprawie rejestracji na egzamin w sesji 17-18 października 2020r.. B. Olsztyn D. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. Kim był Julek dla Mariana?. U góry znajdziesz quiz Ten obcy.. - piętnaście, W którym miesiącu rozpoczęła się akcja?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Akcja powieści "Ten obcy" rozpoczyna się w: a) lipcu b) czerwcu c) sierpniu d) maju RozwiązanieDlaczego "obcy" (czyli Zenek) szukał wujka?. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Test ze znajomości treści lektury "Pinokio" .. Co Pinokio obiecał Wróżce?. Był inżynierem.. - TEST 4free.pl bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera.Ten obcy.. Skomentuj.. Ile pieniędzy Zenek ukradł przekupce na targu?. Komunikat SJiKP UŚ w sprawie rejestracji na egzamin w sesji 17-18 października 2020 r. TERMINY SESJI EGZAMINACYJNYCH W 2021 ROKU ; Komunikat Państwowej Komisji ds.Test Quo vadis, Quo vadis podręcznika Lektury dla Klasa III..

...Mieliście sprawdzian ze znajomości ``Ten obcy`` ?

Obcego po raz pierwszy zobaczono: W ognisku W Warszawie Na wyspie W szkole : 4.. Pestka wziela udzial w kradziezy, bo: a) chciala udowodnic, ze jest odwazna b) miala ochote na jablka c) nudzila sie 5.. Umiał łowić i smażyć ryby Jeździł konno Umiał kraść (jeśli pani pozwoli napisać negatywne) 6.Ten Obcy - test - Co zapamiętałeś z lektury "Ten Obcy"?. Za co Julek dostał lanie od dziadka?test ze znajomości ten obcy z odpowiedziami.pdf (22 KB) Pobierz.. B. Olsztyn D.. - w Olszynach, Jak na nazwisko miała Pestka?. • bratem • nie wiadomo • ciotecznym bratem .test z lektury "Ten obcy" - Co zapamiętałeś/łaś z tej lektury?. - pod leszczyną, Ile lat miał Zenek?. Akcja powieści toczy się: A. przed wojną C. na przełomie lat 50/60-tych.. Olszyny.. - TEST 4free.pl bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera.Obcego pierwszy poznał: Marian Julek Ula Pestka : 2.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Uli bardzo zależało na Zenku.. Kartkówka ze znajomości treści lektury "Ten obcy) DRAFT.. Wymień trzy umiejętności tytułowego bohatera (Czyli Zenka ;D)?. Był lekarzem.. Zawiera 10 pytań.. Jak miaBa na nazwisko Pestka?. Jak dobrze pamiętasz lekturę "Ten Obcy" Ireny Jurgielewiczowej.. Jego ojciec pił dużo alkoholu i go nie chciał (Zenek najbardziej z rodziny lubił wujka) 5.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Ten obcy Ireny Jurgielewiczowej..

Kartkówka ze znajomości treści lektury "Ten obcy) DRAFT.

Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Test z lektury: "Ten Obcy".. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. test dodany 9 lat temu przez lamellieu.Ten obcy - test ze znajomości lektury.. 23 pytań Lektury szkolne Lektury_Szkolne.. Gdzie Ula z Pestką znalazły Zenka?. Rozwiąż test.Plik test ze znajomości ten obcy z odpowiedziami.pdf na koncie użytkownika mykchaitanya • Data dodania: 18 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Ten obcy - test ze znajomości lektury.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test: Ten obcy - test znajomości lektury.. A - Zalewski B - Pietrzyk C - Miller D - Ubyszówny/Ubyszowy 4.. A - Zalewska B - Pietrzyk C - Miller D - Ubyszówna/Ubyszowa 2.. - dżdżysty i .Witaj na stronie Quizz.pl.. Okazało się, że wujek Zenka mieszkał?. B. po wojnie D. na przełomie lat 80-tych.. powiedział jej zaśpiewał jej piosenkę nie wyznał jej miłości napisał list : 5.. Fałsz Prawda : 3.. B. po wojnie D. na przełomie lat 80-tych.. test ze znajomosci ten obcy z odpowiedziami ..

Ten obcy - test znajomości lektury Test znajomości lektury Ten obcy.

Rozwiąż test ».. Zawiera nieodpowiednie tresci?. Poziom trudno[ci: Zredni 1.. Był budowlańcem.. Akcja powieści toczy się: A. przed wojną C. na przełomie lat 50/60-tych.. W jakiej miejscowosci najczesciejTen Obcy - przetestuj swoja wiedze #test wiedzy, #test, #ksiazki i komiksy, #lektury szkolne, #ten obcy 630 x, 2016-11-03 23:08:07. stich 5 lat temu.. czescia serii.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Rozwiąż test!Test z lektury ,,Ten obcy" - Połącz w pary.. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.Test z treści lektury ,,Ten Obcy" Ireny Jurgielewiczowej.. Ten obcy - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Ten obcy.. 2.Miejsce akcji to: A. wieś Młynówka C. okolice Wrocławia.. Był policjantem.. Jak miaBa na nazwisko Ula?. • 150 zł • 50 zł • 15 zł • 40 zł 2.. Są braćmi.. .Rozwiaz test i sprawdz swoja wiedze..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt