Popatrz na obrazki napisz pytania w czasie past simple oraz krótkie odpowiedzi

Pobierz

Teraz zrób w zeszycie ćw.3- napisz pytania i odpowiedz na nie tak jak byś był/była Tanią z dialogu w ćw.1.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2011-11-27 13:35:011.. Napisz pytania i krótkie odpowiedzi.. Zastosuj czasownik be w czasie past simple.. Zastosuj czasownik be w czasie past simple.. W tym przypadku nie istnieje forma skrócona.. Zastosuj czasownik be w czasie past simple.. 3 .W ćwiczeniach do tej lekcji zrób dowolne dwa ćwiczenia.. Podpisz ilustarcje, odpowiedzi zapisz w zeszycie.. She is always late - Zawsze się spóźnia.. Dziś kontynuujemy naszą przygodę z nauką języka angielskiego.. Podobnie jak w czasie Present Simple, czasownik "TO BE" (być) ma różne formy dla poszczególnych osób.. ( na obrazku fred chodzi po sklepie spożywczym)-----2.. Tom and… Hej :) Czy ktoś mógłby mi napisać maila używając zwrotów, które .Angielski na maturze.. 1.tea/ in the cup 2.cheese/…Poprosze na dzisjaj jak się odmienia zdania w past simple i continous; Napisz 8 zdań w czasie past simple na temat filmu Maleficent(Czarownica) PILNE!. Tina and Daisy/at the swimming pool?Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Zad.4 str.62 Popatrz na obrazki.. Życzymy Wam miłej nauki,2.. Zastosuj czasownik be w czasie past simple.. Poszedłem do szkoły.. ( na obrazku fred chodzi po sklepie spożywczym)-----2.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Sometimes i every wystepują na końcu zdania.Popatrz na obrazki ..

Napisz pytania w czasie past Simple oraz krótkie odpowiedzi.

Potem napisz krótkie odpowiedzi.. 3 .Popatrz na obrazki i napisz zdania.Użyj There is/are lub There isn't/aren't oraz some lub any.. Prosze o opis weekendu sławnej osoby w czasie Past Simple po angielsku; Zad.4 str.62 Popatrz na obrazki.. - Ona zawsze opowiada zabawne historie.. Informuje o sposobie realizacji zapytania klienckiego.Zapisz odpowiedzi w zeszycie pod tematem.. Popatrz na zadanie 3/str89.. Proste j.angielski kl.6 Present continuous .. 2012-09-18 20:52:251.. Spójrz na ramki Grammar app.. REGULARNE -ED - w przeczeniu znika końcówka -ed/-d/ied.. Popatrz na wyrazy w kolumnach i połącz je tak aby utworzyć nazwę choroby.. Jest tam tekst, a nad tekstem dwa pytania.. Wykorzystaj słówka z zadania 1 lub z powyższej notatki.Np.. 18 marca 2020. by Sylwia Rodziewicz in Lekcje dla klas 4, Lekcje zdalne.. Wykonaj zadanie 4/str 79.. Narysuj plan drogi (w bardzo prosty sposób) zaczynając od naszej szkoły do kościoła w Karnkowie.. Plan pracy na dzisiaj: 1. :DZadanie na JPG.. Question from @SWEEG - Szkoła podstawowa - Język angielskiPopatrz na obrazki.. Napisz pytanie i krótkie odpowiedzi.. Powtórz tworzenie pytań w czasie Past Simple i zrób ćwiczenie 4.Ułóż pytania ze zdań twierdzących w czasie Past Simple 2013-09-08 13:42:03 Ułóż 5 pytań i odpowiedzi w czasie past simple 2012-11-05 21:06:00 Ułóż pytania do odpowiedzi , używając słow z ramki ( past simple ) 2012-02-27 14:30:17Napisz pytania i odpowiedzi w czasie present continuous..

Powtórz tworzenie przeczeń w czasie Past Simple i zrób ćwiczenie 3.

( na obrazku 2 dziewczyny graja w wodzie w piłkę)-----3.Popatrz na obrazki.. Jeśli odpowiedź jest przecząca, napisz poprawną odpowiedz.DAJE NAJ!. Użyj czasownika be.. WorkbookPast Simple - pytania i przeczenia.. Napisz co Elena i Amy robiły w zeszły weekend, czego nie robiły.. W tym czasie także pojawia się pomocniczy operator, za pomocą którego tworzymy pytania i przeczenia - tym razem jest to słówko did.. Przypomnij sobie nazwy potraw- podręcznik str.58popatrz na obrazki napisz pytania i krótkie odpowiedzi zastosuj czasownik be w czasie past simple: Kod odpowiedzi HTTP.. Rysunek podobnie jak w zad.5/str.79.ćw.4 - znajdź podane wyrażenia w dialogu w ćw.2 lub w błękitnej ramce na s.105, PRZECZENIA W CZASIE PAST SIMPLE : DIDN'T (NIE) oraz podstawowa formy czasownika np. go, like .. 3 Popatrz na tabelkę i ułóż pytania.. 2012-01-09 19:53:01 Uzupełnij zdania !. Jeśli w zdaniu jest użyty czasownik "to be" okolicznik czasu stosujemy po nim.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.Popatrz na ilustracje w zad.3/str.79.. Uwaga!. Jest tam czasownik be w czasie przeszłym- Past simple.3.. Przeczenia w czasie Past Simple tworzymy za pomocą did not - didn't.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. W tym przypadku są to formy "WAS" oraz "WERE".. Wybierz poprawną reakcję.. Pytania należy ułożyć w czasie Past Simple.Tworzymy je w następujący sposób:Did + I/you/he/s Odpowiedź na zadanie z English Class A1+..

Napisz pytania i krótkie odpowiedzi.

Tom and… Hej :) Czy ktoś mógłby mi napisać maila używając zwrotów, które napisze na dole w czasie Present Perfect i Past Simple ?. Dokończ zdania.. Mamy nadzieję, że skorzystaliście z materiałów, które umieściłyśmy wcześniej.. Uzupełnij pytania formami czasu present simple.. Odpowiedź Guest To łatwe dajesz pierw is are zależy od osoby potem he she i tak dalej i do czasownika dajesz końcówke ing i na końcu nowPoprosze na dzisjaj jak się odmienia zdania w past simple i continous; Zad.4 str.62 Popatrz na obrazki.. Przeczytaj tekst o Ricky.. Dobra wiadomość: Operator jest identyczny we wszystkich osobach :) Pytanie tworzymy wstawiając did przed podmiot zdania a czasownik.. wraca do pierwszej formy!Napisz po angielsku pytania oznajmujące pytające pszeczące w czasie past simple 2017-01-26 19:12:26 Angileski napisz pytania w czasie past simple 2012-11-21 19:26:14 Krótkie zadanie z j.angielskiego - Napisz pytania w Past Simple dla tych odpowiedzi ?Zdania twierdzące w czasie Past Simple z czasownikiem TO BE.. Używamy zawsze formy pełnej.. Napisz odpowiedzi w zeszycie.. ułóż i napisz pytania w czasie present contunuous potem napisz krótkie odpowiedzi na jutro dodal zdjęcie pls !. (every day) - każdego (każdego dnia) *Te okoliczniki czasu występują w zdaniu po podmiocie..

Napisz pytanie i krótkie odpowiedzi.

Kochani, witamy Was serdecznie.. Kod odpowiedzi HTTP - numeryczna dana wysyłana przez serwer HTTP do aplikacji klienta.. Napisz pytania i krótkie odpowiedzi.. Przeczytaj tekst i odpowiedz na te pytania.. Zastosuj czasownik be w czasie past simple.. Napisz pytania i krótkie odpowiedzi.2 Popatrz na obrazki.. Popatrz na obrazki.. Uwaga!. ;))PROSZE O POMOC.Z GÓRY DZIĘKI !. Bezsprzecznie, matura to stresujące wydarzenie, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi nie tylko pisemna, ale i ustna odpowiedź.. Bardzo proszę o .1 Ćwiczenia utrwalaj Ące zagadnienia gramatyczne dla uczniÓw szkoŁy podstawowej opracowała: anna kargulUzupełnij zdania czasownikami z ramki w czasie Past Simple, Past Continuous, Present Perfect lub Past Perect.. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy przygotowaniu się do matury na język angielski - zadania i zbiory ćwiczeń maturalnych z poprzednich lat, z objaśnieniami pomogą Ci być gotowym na każde pytanie.Jak tłumaczyć «popatrz na obrazki napisz pytania i krótkie odpowiedzi zastosuj czasownik be w czasie past simple - look at the pictures write questions and short answers apply the verb be in time past simple»Zad.4 str.62 Popatrz na obrazki.. NastępnieJęzyk angielski klasa 4..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt