Pytania i odpowiedzi z lektury chłopcy z placu broni

Pobierz

Rozwiąż test.W jakich kolorach była flaga chłopców z Placu Broni?. Najlepiej wśród chłopców gwizdał: a) Lesik.Twój ulubiony bohater z lektury " Chłopcy z Placu Broni ": Chłopcy z Placu Broni 2013-10-20 13:33:08 Mam sprawdzian z lektury chłopcy z placu broni tu macie pytania a komentarzach napiscie odpowiedzi bede wdzieczby 2011-05-18 15:54:03Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.. Ile lat miał Janosz Boka?. Większość uczniów z niecierpliwością wpatrywała się we wskazówkę zegara na wieży kościelnej, która wyznaczała koniec zajęć.. Zgłoś nadużycie.. Który z kolegów zdradził chłopców z Placu Broni?. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Chłopcy z Placu BroniTest z lektury "CHŁOPCY Z PLACU BRONI".. Wszystko na to wskazuje, ponieważ odpowiedziałeś poprawnie na wszystkie lub większość pytań!. Do czego Gereb próbował namówić dozorcę Słowaka?. 1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Sprawdzian z treści chłopców z Placu Broni pytania_i_odpowiedzi_do_lektury_chłopcy_z_placu_broni.pdf [Pobierz teraz] Pobierz już teraz sprawdzoną pomoc szkolną w formacie PDF!Przydatność 70% Ferenc Molnár "Chłopcy z Placu Broni" streszczenie lektury.. Akcja książki toczy się w Budapeszcie w roku 1899, w środowisku samych chłopców..

Pytania i odpowiedzi do lektury Chłopcy z Placu Broni (.

Jak miał na imię Nemeczek?. super quiz :3Chłopcy z Placu Broni - - Test.. b) Gereb.Najbardziej kompletny test z lektury Chłopcy z Placu Broni jaki znajdziesz w sieci.. b) bank rolny.. 0%Jaki stopień miał Nemeczek wśród chłopców z Placu Broni?. w XVIII w. na początku XX w. pod koniec XIX w.. Jest on potrzeby Czerwonoskórym do gry w palanta.. c) był szeregowcem 6.. Dlaczego Czerwone Koszule chcą zająć Plac Broni?. Czonakosz gwizdnął więc, a kiedy koledzy podeszli bliżej i .Ferenc Molnar, "Chłopcy z Placu Broni" - test z lektury na poziomie trudnym.. Chłopcy z Placu Broni nie chcą go oddać.. !1.Jak miał na imię chłopiec,który zdradził Chłopców z Placu Broni?. Ernest Nemeczek mały bohater- charakterystyka Przedstawię głównego bohatera książki Ferenca Molnara pt. "Chłopcy z Placu Broni ".Nazywa się Ernest Nemeczek jest Węgrem jest moim rówieśnikiem (11 lat) , żył w drugiej połowie XIX w.Sprawdzian znajomości lektury "Chłopcy z Placu Broni" 1. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Rozwiąż test!. Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Plik Testy z lektury z odpowiedziami Chłopcy z Placu broni.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Chłopcy z Placu Broni • Data dodania: 7 sty 2011Gatunek.Chlopcy z Placu Broni - test z lektury 2013-01-27 22:12:09; Twoj ulubiony bohater z lektury " Chlopcy z Placu Broni ": Chlopcy z Placu Broni 2013-10-20 13:33:08; Mam sprawdzian z lektury chlopcy z placu broni tu macie pytania a komentarzach napiscie odpowiedzi bede wdzieczby 2011-05-18Streszczenie rozdziału: Zbiórka chłopców z Placu Broni, Nemeczek opowiada o napadzie dokonanym przez chłopców z czerwonych koszul..

Pytania do wypracowania z lektury chłopcy z placu broni.

Zwycięstwo chłopców z Placu Broni.. Test będzie łatwy , ale i także trudny .. Gdzie rozgrywa się akcja utworu ?. wynika wojnaW książce pojawia się również Związek Zbieraczy Kitu.placu broni" Teste z lektury dla 5 -tych klas.Plik Testy z lektury z odpowiedziami Chlopcy z Placu broni.doc na koncie uzytkownika roza05 folder Chlopcy z Placu Broni Data dodania: 28 mar 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl tak <3 ostatnio przeczytałam to w 2 godziny, bo mnie wciągnęło, mimo, że nienawidzę lektur szkolnych.. Odp.Gereb 2.Który z Chłopców umarł na końcu książki Odp.Nemeczek 3.Który z głównych bohaterów książki był najstarszy?Wymień Imię,nazwisko,wiek.. Jak miał na imię Boka?. Odpowiedz Najnowsze Najstarsze Najlepiej ocenione Daniel_ .. Poznajemy losy chłopców od momentu zabrania kulek Nemeczkowi przez Pastorów aż do bitwy o plac i śmierć Nemeczka.. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Kto został wybrany przewodniczącym Chłopców z Placu Broni?. Część 1. d) zakład gazowy.. Przeczytaj zamieszczony niżej fragment i odpowiedz na pytanie.. Odpowiedz na wszystkie pytania.. Rozwiązanie.. Podstawowa; Język polski; Lektury; 16.12.2019 18:26.. Powiem tyle : Miłej zabawy !. Miejscem akcji jest miasto, prawdopodobnie Budapeszt - stolica Węgier.Plik chlopcy z placu broni test z lektury z odpowiedziami.zip na koncie użytkownika gymboy2777 • Data dodania: 25 sty 2015..

Rozwiąż test!Pytania do wypracowania z lektury chłopcy z placu broni.

Oceń, które stwierdzenia są prawdziwe, a które fałszywe.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Odpowiedz poprawna: c) - czytaj wyjasnienie.. czerwonym i zielonym.. Odp.Janosz Boka lat 14 4.Jak nazywali się Chłopcy z ogrodu botanicznego?Chłopcy z Placu Broni.. Test składa się z 12 pytań.. Rozwiąż test!Zadanie: napiszesz 10 trudnych pytań do lektury chłopców z Rozwiązanie:jakie marzenia miał janosz boka kto zdradził chłopców z placu broni ile lat miał boka od kogo nemeczek otrzymał honorowy dyplom z przeprosinami jak wyglądało miejsce zamieszkanie nemeczka kim był tata nemeczka co oznaczały 2 palce boki co feri acz zobaczy w ruinach zamku gdzie miały siedzibe ,,czerwone .˜ lektura: Chłopcy z Placu Broni ˜ plansza z planem wojennym wykonanym przez Chłopców z Placu Broni (wzór: Ferenc Molnar, Chłopcy z Placu Broni, Nasza Księgarnia, Warszawa 1980, s. 77) ˜ znaczki z flagą jako nagrody za aktywność ˜ załącznik — fragmenty planu wydarzeń Przebieg lekcji: 1.Odpowiedz na wszystkie pytania!. niebieskim i czarnym.. Kogo chłopcy z Placu Broni .Chłopcy z Placu Broni - opracowanie lektury.. b) Czerwonych Koszul 8.. Jeden z najmniejszych uczniów w całej klasie, Nemeczek, przekazuje Boki, który jest jego kolegą z klasy, zwitek papieru, na którym zapisane są szczegółowe informacje dotyczące spotkania wszystkich na Placu Broni.Przydatność 60% "Chłopcy z placu broni" Ernest Nemeczek mały bohater - charakterystyka..

U góry znajdziesz quiz Chłopcy z placu broni - Test.

Pytania do wypracowania z lektury chłopcy z placu broni.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Mam sprawdzian z lektury chłopcy z placu broni tu macie pytania a komentarzach napiscie odpowiedzi bede wdzieczby.. Do której grupy należą bracia Pastorowie?. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Chłopcy z Placu Broni, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Chłopcy z placu broni - test .. Akcja toczy się w ciągu kilku wiosennych, marcowych dni pod koniec XIX wieku - prawdopodobnie w 1889 roku.. w lecie na wiosnę jesienią Jaki stopień wojskowy miał Ernest .Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" (Ferenc Molnar).. Był ciepły marcowy dzień.. żółtym i czerwonym.. Test z lektury ''Chłopcy z Placu Broni'' Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej.Czyżby "Chłopcy z Placu Broni" byli Twoją ulubioną lekturą?. Akcja utworu rozpoczyna się: 3.Za Placem Broni, przy ulicy Marii znajdował się: a) cyrk.. Uczniowie gorączkowo przygotowywali .Chłopcy z Placu Broni mają swoją siedzibę jak już sama nazwa mówi - na placu, a Czerwonoskórzy na wyspie w Ogrodzie Botanicznym.. O jakiej porze roku rozpoczyna się akcja powieści ?. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Odpowiedzi (1) Załącz plik.. c) nie mieli miejsca do gry w palanta 9.. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. Witaj na stronie Quizz.pl..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt