Podsumowanie tłumaczenie francuski

Pobierz

W tegorocznym TrendBooku znajdziecie też podsumowanie prognoz ubiegłorocznych.Podsumowanie wyników badania dodatkowych prac przeprowadzonych przez instytucje zarządzające i certyfikujące, aby umożliwić wydanie opinii bez zastrzeżenia.. W 2020 roku w moje ręce trafiło 190 dokumentów, co przełożyło się na 411 stron tłumaczenia uwierzytelnionego.Tłumaczenia dla hasła Madame w francuski»angielski słowniku (Przełącz na angielski»francuski) Pokaż podsumowanie wszystkich trafnych wyników madame [madam, medam] RZ. r.ż.Tłumaczenie słowa 'krótkie podsumowanie' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.↑ 1,0 1,1 Mirosława Słobodska, Słownik francusko-polski polsko-francuski, Harald G, 2007, ISBN 978-83-7423-939-4, s. 315.podsumować {czasownik dokonany} volume_up.. podsumowanie - Tłumaczenie na francuski - słownik Linguee szukaj w LingueeSprawdź tutaj tłumaczenei francuski-polski słowa podsumowanie w słowniku online PONS!. Podobnie jak tłumacze PONS i DIKI, używa zaawansowanego algorytmu dopasowywania, aby zapewnić najlepszy przekład dostępny dla tekstu źródłowego.. Tłumaczenie tekstu.. U nas także przykłady i wymowa.Tłumaczenia dla hasła "muet" w polsko » francuski słowniku (Przełącz na francusko » polski) Pokaż podsumowanie wszystkich trafnych wyników duetSprawdź tutaj tłumaczenei polski-angielski słowa podsumowanie w słowniku online PONS!.

PL.Zobacz tłumaczenie dla podsumowanie - słownik francusko-polski.

Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'podsumowanie rozmowy' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Zobacz tłumaczenie dla podsumowanie - słownik polsko-francuski.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Tłumaczenia w kontekście hasła "podsumowanie informacji" z polskiego na francuski od Reverso Context: Podsumowanie informacji o wybranym szablonie.Sprawdź tłumaczenia 'podsumowanie rozmowy' na język francuski.. U nas także przykłady i wymowa.W słowniku polsko - francuski Glosbe "pasek narzędzi Podsumowanie" tłumaczy się na: barre d'outils abrégéeTłumacz Google.. Tłumaczenia w kontekście hasła "podsumowanie" z polskiego na francuski od Reverso Context: podsumowanie wyników, zawiera podsumowanieJak jest "podsumowanie" po francusku?. Ogólnie mówiąc, dla mnie to był dobry rok.. Zamiana języków (Ctrl + Shift + S) polski.. Priorytety i kluczowe cele na 2007 r. można podsumować następująco:Ponieważ rok się zakończył zamiast piątkowego tłumaczenia czas na małe podsumowanie w postaci wyróżnienia utworów na które chciałbym zwrócić szczególną uwagę.. U nas także przykłady i wymowa.Tłumaczenia w kontekście hasła "krótkie podsumowanie" z polskiego na angielski od Reverso Context: Po nadaniu (i odebraniu) określonej liczby pakietów, lub po zakończeniu programu przez SIGINT wyświetlane jest krótkie podsumowanie.Tłumaczenie słowa 'podsumowanie z' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski..

Reporter sądowy zrobił przydatne podsumowanie na przedzie.

Jeżeli chcesz osiągnąć jak najwyższą jakość tłumaczenia, to trzeba, żebyś ten tekst zredagował poprawnie literacko i gramatycznie.Tłumaczenie słowa 'podsumowanie' i wiele innych tłumaczeń na rosyjski - darmowy słownik polsko-rosyjski.. przech.}. Tym razem zrobię to ciut wcześniej.. Sprawdź tłumaczenia słowa "podsumowanie" w słowniku polsko - francuski Glosbe: résumé, bilan, conclusionWiele przetłumaczonych zdań z "podsumowanie" - słownik francusko-polski i wyszukiwarka milionów francuskich tłumaczeń.. podsumować (też: podsumowywać) volume_up.. Wykryj język.. warning Prośba o sprawdzenie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt