Przeczytaj tekst i wybierz

Pobierz

Wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym, uzupełnienie luk 9.1.-9.5.Zakreśl literę A, B lub C. Inez liebt Schokolade.. Przeczytaj tekst źródłowy i zaznacz prawidłową odpowiedź.wybierz właściwą odpowiedź i zamaluj kratkę z odpowiednimi literami, np. gdy wybierasz odpowiedź FP: do informacji oznaczonych właściwą literą dobierz informacje oznaczone liczbą lub literą i zamaluj odpowiednią kratkę, np. gdy .. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Potem wybierz wiersz tekstu lub przeciągnij wskaźnik po obszarze na ekranie.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) Uwaga!Trzy wyrazy zostaly podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Budowla przedstawiona na ilustracji została wzniesiona w stylu A. romańskim, B. gotyckim, o czym świadczą 1. wysokie okna zakończone ostrymi łukami.. […] Po krótkiej chwili milczenia zawrzała burza oklasków.. Wybierz poprawne uzupełnienie luk 12.1.-12.4.Przeczytaj teksty.. Odpowiedź .Przeczytaj uważnie poniższy tekst i wybierz wszystkie poprawne dokończenia zdań.Spotkania z fizyką klasa 8 Podręcznik wyd.. Zadanie 14.. Zakreśl literę A,B lub C.. Przeczytaj tekst i wybierz prawidłowe uzupełnienie Przeczytaj tekst i wybierz prawidłowe uzupełnienie .. daje naj 2012-05-09 15:24:30 Załóż nowy klubPrzeczytaj tekst.. Potem kliknij wiersz tekstu lub przeciągnij palcem po .Przeczytaj tekst..

Przeczytaj tekst.

Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. 1 strona 51.. Krzyś pojedzie na tydzień do cioci, która mieszka w Krakowie.. Lecz z oddali odpowiedziało mu wycie tłumów.Przeczytaj tekst.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 11.1.-11.3.. Dzieci marzą o wyjeździe poza miasto.. Teksty do poszczególnych podpunktów zadania będą poruszałyZadanie 9 Przeczytaj tekst.. 2. małe okna zakończone półokrągłymi łukami.. Henryk Sienkiewicz QUO VADIS Skończywszy wreszcie ułożoną poprzednio pieśń, [Neron] począł improwizować, szukając wielkich porównań w widoku, który się przed nim roztaczał.. Przedstawiona treść zadania jest tylko fragmentem (cytatem) całej treści zamieszczonej w podręczniku lub zbiorze zadań.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Uwaga!Wybierz odpowiedź A albo B i jej uzasadnienie 1. albo 2.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Przeczytaj tekst i wykonaj zadania..

Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.

Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 11.1.-11.3.. Łączna suma punktów do zdobycia wynosi 40. Wojewódzka Komisja Konkursowa życzy Ci powodzenia.. Wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym, uzupełnienie luki 1-5.. Spośrod wyrazow w ramce wybierz te, ktore poprawnie uzupelniają luki (1-3).. Na ekranie dotykowym: w prawym dolnym rogu, obok godziny, kliknij Przeczytaj na głos .. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.lolek.pl2004.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Kliknij, aby odsłuchać.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Chciałby zobaczyć tam Wawel, Sukiennice, Kościół Mariacki i usłyszeć hejnał grany z jego wieży.Przeczytaj tekst.. Jan Kochanowski O żywocie ludzkim Fraszki to wszytko, cokolwiek myślemy, Fraszki to wszytko, cokolwiek czyniemy; Nie masz na świecie żadnej pewnej rzeczy, Próżno tu człowiek ma co mieć na pieczy.. Wybierz jedną z liter: A, B albo C.. Nowa Era Rozwiązanie zadania: zad.. Przeczytaj tekst.. Zajrzał do lodówki i zdecydował się na ulubiony wiśniowy dżem, otwarty miesiąc wcześniej.Po zdjęciu pokrywki stwierdził, że powierzchnia dżemu pokryta jest punkcikami biało-niebiesko-zielonej pleśni.Przeczytaj tekst i wybierz prawidłowe odpowiedzi..

Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.wybierz właściwą.

Na wykonanie zadań masz 90 min.. Uwaga!. Uwaga!. Dopasuj do każdej luki (8.1.-8.4.). Wybierz właściwe odpowiedzi spośród podanych.Przeczytaj tekst i wybierz jaka jest poprawna odp Marka: Marek wrócił ze szkoły bardzo głodny.. Wybierz poprawną odpowiedź.. Niedługo rozpoczną się wakacje.. Angielski - Przeczytaj tekst i wybierz odpowiedź a lub b. Angielski - Przeczytaj tekst i wybierz odpowiedź a lub b?. (0-1) Przeczytaj tekst w ramce i zaznacz poprawne dokończenie zdania.Unit 1.5 5.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt