Multimedialny atlas geograficzny świata

Pobierz

Zgodny z nową podstawą programową i współpracujący z każdym podręcznikiem jest elastycznym .Multimedialny Geograficzny Atlas Świata.. Świat i kontynenty składający się z 32 interaktywnych map ogólnogeograficznych i tematycznych jest pierwszym interaktywnym atlasem przygotowanym specjalnie z myślą o nauczaniu geografii i przyrody w szkołach i w domu.. Zgodny z nową podstawą programową i współpracujący z każdym .Multimedialny Geograficzny Atlas Świata Multimedialny Geograficzny Atlas Świata Zgodny z nową podstawą programową i współpracujący z każdym podręcznikiem jest elastycznym, nowoczesnym i wygodnym narzędziem.. Przeglądaj tysiące produktów, zamów i skorzystaj z darmowej dostawy do salonów Empik w całej Polsce!Multimedialny dla szkół podstawowych.. Dostosowanie skali do wielkości ekranu czy tablicy.Opis produktu.. Zgodny z nową podstawą programową i współpracujący z każdym podręcznikiem jest elastycznym, nowoczesnym i wygodnym .Multimedialny Geograficzny Atlas Świata składający się z 23 interaktywnych map ogólnogeograficznych i tematycznych jest pierwszym multimedialnym atlasem przygotowanym specjalnie z myślą o nauczaniu geografii w szkołach i w domu.. Proszę wybrać najwygodniejszy sposób komunikacji: przez formularz kontaktowy, bezpośredni e-mail lub telefony podane w danych kontaktowych.Multimedialny Geograficzny Atlas Świata składający się z 23 interaktywnych map ogólnogeograficznych i tematycznych jest pierwszym multimedialnym atlasem przygotowanym specjalnie z myślą o nauczaniu geografii w szkołach i w domu.atlas geograficzny świata w internetowym sklepie Empik.com..

Zgodny z nową podstawą programową i współpracujący z każdym podręcznikiem jest elastycznym ...Multimedialny atlas geograficzny PWN.

Zgodny z nową podstawą programową i współpracujący z każdym podręcznikiem jest elastycznym, .MERIDIAN proponuje multimedialne atlasy geograficzne z możliwością samodzielnej edycji map - nowoczesna pomoc dydaktyczna zawiera interaktywne mapy świata, Europy, kontynentów i Polski wzbogacone zdjęciami, audio i video.. Multimedialny Geograficzny Atlas Świata składający się z 23 interaktywnych map ogólnogeograficznych i tematycznych jest pierwszym multimedialnym atlasem przygotowanym specjalnie z myślą o nauczaniu geografii w szkołach i w domu.Atlas nagrodzony został Złotym Medalem na Targach Edukacja 2015 w Kielcach.. składający się z 23 interaktywnych map ogólnogeograficznych i tematycznych jest pierwszym multimedialnym atlasem przygotowanym specjalnie z myślą o nauczaniu geografii w szkołach i w domu.. Zgodny z nową podstawą programową i współpracujący z każdym podręcznikiem jest elastycznym .Multimedialny Geograficzny Atlas Świata składający się z 23 interaktywnych map ogólnogeograficznych i tematycznych jest pierwszym multimedialnym atlasem przygotowanym specjalnie z myślą o nauczaniu geografii w szkołach i w domu.. Świat na wyciągnięcie ręki - Opis i dane produktu Co daje ci Multimedialny atlas świata PWN: - 100% gwarancji aktualności i rzetelności przedstawianych informacji - Perfekcyjnie odwzorowany świat na ekranie twojego komputera - blisko 200 map w wysokiej rozdzielczości.Multimedialny Geograficzny Atlas Świata Multimedialny Geograficzny Atlas Świata składający się z 23 interaktywnych map ogólnogeograficznych i tematycznych jest pierwszym multimedialnym atlasem przygotowanym specjalnie z myślą o nauczaniu geografii w szkołach i w domu..

Różnorodna tematyka map pozwala na realizowanie podstawy programowej, a także zachęca do samodzielnego eksplorowania i poznawania świata przez ucznia.

Zgodny z nową podstawą programową i współpracujący z każdym podręcznikiem jest elastycznym, nowoczesnym i wygodnym .Multimedialny Geograficzny Atlas Świata składający się z 23 interaktywnych map .Multimedialny Geograficzny Atlas Świata składający się z 23 interaktywnych map ogólnogeograficznych i tematycznych jest pierwszym multimedialnym atlasem przygotowanym specjalnie z myślą o nauczaniu geografii w szkołach i w domu.. Zgodny z nową podstawą programową i współpracujący z każdym podręcznikiem jest elastycznym, nowoczesnym i wygodnym .multimedia.. Zgodny z nową podstawą programową i współpracujący z każdym podręcznikiem jest elastycznym, nowoczesnym i wygodnym .składający się z 28 interaktywnych map ogólnogeograficznych i tematycznych jest pierwszym multimedialnym atlasem przygotowanym specjalnie z myślą o nauczaniu geografii i przyrody w szkołach oraz w domu.. Multimedialny Geograficzny Atlas Świata to pierwsza taka propozycja przygotowana specjalne z myślą o nauczaniu geografii w szkole podstawowej jak i w domu.. Geograficzny Atlas Świata składający się z 23 interaktywnych map ogólnogeograficznych i tematycznych jest pierwszym multimedialnym atlasem przygotowanym specjalnie z myślą o nauczaniu geografii w szkołach i w domu..

składający się z 32 interaktywnych map ogólnogeograficznych i tematycznych jest pierwszym multimedialnym atlasem przygotowanym specjalnie z myślą o nauczaniu geografii w szkołach i w domu.

Jego zalety zostały docenione na kieleckich targach EDUKACJA 2013, podczas których atlas został nagrodzony certyfikatem KLASY MARZEŃ.Multimedialny Geograficzny Atlas Świata Producent: Meridian Cena: 393,90 zł (netto: 375,14 zł )Multimedialny Geograficzny Atlas Świata składający się z 23 interaktywnych map ogólnogeograficznych i tematycznych jest pierwszym multimedialnym atlasem przygotowanym specjalnie z myślą o nauczaniu geografii w szkołach i w domu.. Multimedialny Geograficzny Atlas Świata.. ATLAS Polska i przyroda wokół nas.. Zgodny z nową podstawą programową i współpracujący z każdym podręcznikiem .Multimedialny atlas świata Portable • MAPY • pliki użytkownika piotr6631 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • ATLAS ŚWIATA.7zMultimedialny Geograficzny Atlas Świata.. Zgodny z nową podstawą programową i współpracujący z każdym podręcznikiem jest elastycznym, nowoczesnym i wygodnym narzędziem.Multimedialny geograficzny atlas świata jest cyfrowym odpowiednikiem tradycyjnych, papierowych atlasów używanych w szkole.. Zgodny z nową podstawą programową i współpracujący z każdym podręcznikiem jest elastycznym, nowoczesnym i .MULTIMEDIALNY ATLAS - ŚWIAT I KONTYNENTYdla szkół podstawowych..

składający się z 23 interaktywnych map ogólnogeograficznych i tematycznych jest pierwszym multimedialnym atlasem przygotowanym specjalnie z myślą o nauczaniu geografii w szkołach i w domu.

Najważniejsze funkcjonalności multimedialnego atlasu geograficznego świata: Powiększanie i pomniejszanie mapy - nawet najbardziej szczegółowe elementy mapy będą od teraz czytelne dla uczniów siedzących w ostatniej ławce.. dla szkół podstawowych.. Multimedialny Geograficzny Atlas Świata składający się z 23 interaktywnych map ogólnogeograficznych i tematycznych jest pierwszym multimedialnym atlasem przygotowanym specjalnie z myślą o nauczaniu geografii w szkołach i w domu.. Ilustracje oraz proste podpisy, skojarzone z usytuowaniem .Multimedialny Atlas najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.. Obserwuj to wyszukiwanie, żeby otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria Składających się z 23 interaktywnych map ogólnogeograficznych i tematycznych.MULTIMEDIALNY GEOGRAFICZNY ATLAS ŚWIATA.. Jest zgodny z nową podstawą programową.GEOGRAFICZNY ATLAS ŚWIATA.. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.. Znajdź i poznaj mapy polityczne, fizyczne, ogólnogeograficzne, tematyczne, ćwiczeniowe, konturowe.Atlas jest kompatybilny z każdym programem nauczania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt