Zachęć kolegę do przeczytania książki felix net i nika

Pobierz

"Feliks, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi" to przede wszystkim opowieść o przyjaźni, która łączy tytułowych bohaterów.. Merolekxd 27 .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Motyw przyjaźni.. Bardzo mi się podobała i czas kiedy ją czytałam, spędziłam bardzo miło.. Polecam ją osobom lubiącym powieści science fiction, ale nie tylko.Felix, Net i Nika wybierają się do Szkocji oraz Anglii - do swoich przyjaciół z wymiany.. dodany przez Kagava, 12 Stycznia 2007 w Książki .Felix, Net i Nika oraz Świat zero to kolejna z wielu już obecnie książek Rafała Kosika.. Książka o gimnazjalistach, ale bynajmniej nie tylko dla gimnazjalistów!. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" jest książką wartą przeczytania, bo jest pouczająca i pokazuje, że żaden dzień nie powinien być dla nas dniem nudnym.. krzychuwojownik 29 pkt.. Mimo to uważam, że akurat ta powieść Cię wciągnie.Seria "Felix, Net i Nika" to cykl książek science fiction dla dzieci i młodzieży, autorstwa Rafała Kosika, wydawanych przez wydawnictwo Powergraph.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Felix, Net i Nika - cykl książek science fiction dla dzieci i młodzieży, autorstwa Rafała Kosika, wydawanych przez wydawnictwo Powergraph.. Powieść wydano w 2004 roku, rok później Polska Sekcja IBBY wyróżniła książkę tytułem "Książki Roku 2005".Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów z książki pod tytułem ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi"..

Daje 70 punktów Zachęć rówieśników do przeczytania książki pt felix net i nika.

Rafał Kosik "Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online.Książka Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Tom 1, pochodzi z wydawnictwa Powergraph.. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, literatura młodzieżowa, literatura przygodowa, lektury szkolne, szkoła podstawowa, klasy 4-8.ksiazka felix net i nika - Księgarnia.. Napisz 10 zdań.. Nie dopuścił do bójki między kolegami z klasy, bo zgadł, kto ukradł pióro.. Potrzebujesz pomocy?. Jak pisał poeta Julian Tuwim czytanie rozwija rozum młodzieży, odmładza charakter starca, uszlachetnia i daje pocieszenie.. Akrylo 32 pkt.. Droga Kate, Wiem, że w Anglii znajduje się wiele ciekawych obiektów do zwiedzania, jednak chciałabym Cię zaprosić, na krótką wycieczkę po stolicy Polski.. Dowiesz się, jeśli przeczytasz książkę.Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzenia wybranej miejscowości w Polsce.. Ten temat przebywa obecnie w archiwum.. Marzena991 37 pkt.. Wiem, że nie lubisz czytać.. Tym razem trójka przyjaciół musi rozwikłać zagadkę tajemniczej machiny wynalezionej przez Niemców podczas II wojny światowej.Książki ; Felix, Net i Nika Temat został przeniesiony do archiwum..

Autorem książki jest Rafał Kosik.

Utwór otwiera cykl złożony obecnie z piętnastu tomów.. Napisz maila do kolegi, aby zachęcić go do przeczytania książki "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi"Pliiss na teraz.. Z książkami stykamy się od najmłodszych lat, zaczynamy od bajek, ciekawych albumów, poprzez lektury .Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6).. Razem z nimi ma jechać dziewczyna Felixa - Laura.. Opisz dokładniej jeden z prezentowanych obiektów.. 2010-01-16 17:39:47 Załóż nowy klubNapisz list do koleżanki w którym zachęcisz ją do przeczytania książki pt : chłopcy z placu broni.Felix odziedziczył po tacie wynalazczą żyłkę, Net jest zapalonym komputerowcem, a Nika to dość tajemnicza dziewczyna o wyjątkowych zdolnościach.. Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.Książka felix net i nika na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.. Trójka przyjaciół uczy się w pierwszej klasie warszawskiego gimnazjum.. 4,7 z 113115 opinii.. Opowiada o przygodach trójki tytułowych młodych przyjaciół - Felixa Polona, Neta Bieleckiego oraz Niki Mickiewicz - uczęszczających do warszawskiego gimnazjum im..

2012-01-26 19:51:59 umiesz pocieszać koleżankę / kolegę ?

Bydgoszcz, 02.02.2006r.. Pan Rafał przekonał mnie do swoich książek, jak jeszcze byłam w szkole podstawowej czyli prawie 10 lat temu.. piszę do Ciebie, ponieważ wiem, że są wakacje i masz dużo czasu.. prof. Stefana Kuszmińskiego.Tutaj możesz przetestować swoją wiedzę na temat serii książek Rafała Kosika pt. Felix, Net i Nika.Książka , którą warto przeczytać " Felix Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa" Jakub Osmański VIA Slideshare uses cookies to improve functionality and performance, and to provide you with relevant advertising.Chyba najciekawsza książka Kosika, jaką czytałam, a na pewno najlepsza z całego cyklu «Felix, Net i Nika».. Pewnego dnia trafiają na trop Gangu Niewidzialnych Ludzi, który już od paru miesięcy obrabia najbardziej strzeżone banki w mieście.Tytuł: Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi t.1; Autor: Rafał Kosik; Wydawnictwo Powergraph; Seria Felix, Net i Nika; Oprawa: Twarda; Rok wydania: 2014; Ilość stron: 376; Format: 14.0x21.0cm; Stan: nowy, pełnowartościowy produkt; Model: 9788364384134; Język: polski; Nr wydania: 11; ISBN: 9788364384134; EAN: 9788364384134; Wymiary: 14x21 cmFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - powieść młodzieżowa science fiction..

Pomocy daje najNapisz list do kolegi zachęcający go do przeczytania wybranej książki.

Na początku chce Ci podziękować za ostatni list , w którym opisałaś mi swoją szkołę i zwyczaje w niej panujące.Felix, Net i Nika #1 - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Autor: Rafał Kosik Wydawnictwo: Powergraph Miejsce wydania: Warszawa Wydanie polskie: 11/2004 Liczba stron: 376 Format: 140x210 mm Oprawa: twarda ISBN: 83-921466--3 Wydanie: I Cena z okładki: 33,90 złZachęć krótko kolegę / koleżankę do przeczytania książki 'w 80 dni dookoła świata'.. Dz.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; .. Książki są najlepszym towarzystwem, jakie sobie dobiera człowiek.. Lektury (Język polski) Zadaj pytanie REKLAMA.. Jednak niefortunne zdarzenia sprawiają, że niestety Laura nie może pojechać, co bardzo zasmuciło Felixa.. Najlepsi w tym miesiącu Mateusz123453665549 48 pkt.. Szzzzzzzzzzz 27 pkt.. Odkrył tajemnice zaginionych 100 zł, co uratowało honor chłopca prowadzącego spółdzielnie.. Czwarta część polskiej, bestsellerowej serii dla nastolatków nie zawiedzie Was!. Szczególną troską .Akcja, humor i ważne pytania.. profesora Stefana Kuszmińskiego.Opowiem Ci jeszcze w skrócie, jakie jeszcze zagadki rozwiązał.. Cześć Mary!. Opowiada o przygodach trójki tytułowych młodych przyjaciół - Felixa Polona, Neta Bieleckiego oraz Niki Mickiewicz - uczęszczających do warszawskiego gimnazjum im.. Urodziła się w lipcu lub sierpniu 1992 w Warszawie.. Jej autorem jest Rafał Kosik..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt